نان را در کیسه پلاستیکی قرار ندهید Reviewed by Momizat on . نان را در کیسه پلاستیکی قرار ندهید پزشکی:در سایت میهن گرام مطالبی قرار داده شده است امیدواریم برای سلامتی شما عزیز مفید باشد گاهی اوقات ممکن است با انجام کارهای نان را در کیسه پلاستیکی قرار ندهید پزشکی:در سایت میهن گرام مطالبی قرار داده شده است امیدواریم برای سلامتی شما عزیز مفید باشد گاهی اوقات ممکن است با انجام کارهای Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » پزشکی و سلامت ,معرفی انواع بیماری ها و راه درمان » نان را در کیسه پلاستیکی قرار ندهید

نان را در کیسه پلاستیکی قرار ندهید

نان را در کیسه پلاستیکی قرار ندهید

نان را در کیسه پلاستیکی قرار ندهید

پزشکی:در سایت میهن گرام مطالبی قرار داده شده است امیدواریم برای سلامتی شما عزیز مفید باشد گاهی اوقات ممکن است با انجام کارهای ساده و پیش پا افتاده به سلامتی بدن خود آسیب می رسانیم بسیار از ما نان در وعده غذاییمان وجود دارد و حداقل در صبحانه از آن استفاده می کنیم.

هنگام خرید نان تازه آن را در کیسه های پلاستیکی قرار ندهید.حرارت نان داغ در کیسه های پلاستیکی سبب تعرق کیسه و کپک زدن نان می شود.

محمد حسین عزیزی متخصص تغذیه با بیان اینکه نان داغ در کیسه های پلاستیکی سبب تولید حرارت می‌شود ؛گفت: هنگام خرید نان تازه آن را در کیسه های پلاستیکی قرار ندهید.حرارت نان داغ در کیسه های پلاستیکی سبب تعرق کیسه و کپک زدن نان می شود.

وی درباره ظروف پلاستیکی بیان کرد: پلاستیک از مواد نفتی و پتروشیمی تولید می شود به همین دلیل در شرایط تماس با مواد داغ و اسیدی ماده ای به نام مونومر(مولکول های کوچکی که تعدادی اتم را در یک ردیف دربر می گیرد) بوجود می آید که این مواد در دراز مدت ممکن است خطرناک و سرطان زا باشد.

تولید مواد مونومر در کیسه و تماس با نان باعث ایجاد بیماری های ریوی و اختلال گوارشی می شود و سیستم های عملکردی بدن افراد را مختل می کند. بهتر است بجای کیسه پلاستیکی از پارچه استفاده کنید، البته از پارچه های ساده نه رنگی زیرا رنگهای بکار برده شده در آنها نیز شیمیایی است.

سلامت

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات