هشدار پلیس فتا برای کلاهبرداری سایت های جعلی یارانه Reviewed by Momizat on . هشدار پلیس فتا برای کلاهبرداری سایت های جعلی یارانه اخبار :همچنان کلاهبرداری از هر روشی در فضای مجازی وجود دارد که این بار روی به کلاهبرداری از یارانه بگیران آو هشدار پلیس فتا برای کلاهبرداری سایت های جعلی یارانه اخبار :همچنان کلاهبرداری از هر روشی در فضای مجازی وجود دارد که این بار روی به کلاهبرداری از یارانه بگیران آو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار داغ و سیاسی ،اخبار حوادث ،اخبار هنرمندان ,سینما و تلویزیون » هشدار پلیس فتا برای کلاهبرداری سایت های جعلی یارانه

هشدار پلیس فتا برای کلاهبرداری سایت های جعلی یارانه

هشدار پلیس فتا برای کلاهبرداری سایت های جعلی یارانه

هشدار پلیس فتا برای کلاهبرداری سایت های جعلی یارانه

اخبار :همچنان کلاهبرداری از هر روشی در فضای مجازی وجود دارد که این بار روی به کلاهبرداری از یارانه بگیران آورده اند. اکنون خبرهایی از هشدار پلیس فتا برای کلاهبرداری سایت های جعلی یارانه منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :سرهنگ محمد مهدی کاکوان، رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از جعل سایت اصلی Refahi.ir خبر داد و گفت: سایت های جعلی به هیچ عنوان با سایت اصلی یارانه مطابقت ندارد.

وی افزود: در دو هفته اخیر پیامک هایی مبنی بر قطع شدن یارانه برای یارانه بگیران ارسال و از آن ها خواسته شده برای رفع مشکل ، اطلاعات تکمیلی خود را به همراه شماره کارت و رمز عبور در سایت مربوط ثبت کنند.

سرهنگ کاکوان با اشاره به اینکه سایت های جعلی معمولا با نشانی یارانه ۲۴ ، یارانه دش، دات و موارد دیگر طراحی شده است، گفت: هر فرد یا سایتی که از مردم در خواست شماره کارت و رمز عبور کند ، حتی از سوی نهادهای حکومتی ، جعلی و فاقد اعتبار است.

وی از مردم خواست به هیچ وجه با ورود به این سایت های جعلی ، شماره حساب و رمز خود را در اختیار کلاهبرداران قرار ندهند؛ زیرا برای نقل و انتقال پول یا یارانه به حساب افراد فقط شماره کارت یا شماره حساب کافی است.

سرهنگ کاکوان از شناسایی جاعل سایت یارانه خبر داد و افزود: متاسفانه متهم در خارج از کشور است اما پیگیری های قضایی برای دستگیری و استرداد وی در حال انجام است.

وی با اشاره به دو شگرد متقلبانه این متهم برای جابجایی حساب های پولی گفت:پلیس فتا موفق شد حسابی که متهم قصد انتقال آن را به خارج از کشور داشت با موجودی ۵۵ میلیون تومان که البته هنوز شاکی ندارد، مسدود کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ کاکوان از تشکیل ۱۲ فقره پرونده کلاهبرداری به ارزش ۴۸ میلیون تومان در این زمینه در تهران خبر داد و افزود: اطمینان داریم دیگر هموطنان نیز در شهرهای مختلف کشورمان از این کلاهبرداری ها آسیب دیده اند.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ گفت: به محض روشن شدن کامل موضوع و دستگیری متهم اطلاع رسانی خواهد شد.

یارانه

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات