لو رفتن ترس شدید داعش از فاطمیون با تهدید آنان Reviewed by Momizat on . لو رفتن ترس شدید داعش از فاطمیون با تهدید آنان اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه های مختلفی در نبرد با داعش می باشند که یکی از این گروه های گروه دلیر و شجاع ف لو رفتن ترس شدید داعش از فاطمیون با تهدید آنان اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه های مختلفی در نبرد با داعش می باشند که یکی از این گروه های گروه دلیر و شجاع ف Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » لو رفتن ترس شدید داعش از فاطمیون با تهدید آنان

لو رفتن ترس شدید داعش از فاطمیون با تهدید آنان

لو رفتن ترس شدید داعش از فاطمیون با تهدید آنان

لو رفتن ترس شدید داعش از فاطمیون با تهدید آنان

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه های مختلفی در نبرد با داعش می باشند که یکی از این گروه های گروه دلیر و شجاع فاطمیون می باشد که گروه تروریستی داعش به شدت از آن ها وحشت دارد.

به گزارش میهن گرام :در حالی که تروریست های داعشی طی سال های اخیر بارها تلاش کرده است لشکر فاطمیون را به عنوان یک گروه آماتور و ضعیف معرفی نمایند که برای این گروه تروریستی هیچ خطری ندارند در جدیدترین بیانیه این گروه تروریستی که توسط ابو عمر خراسانی فرمانده داعش میزان ترس این گروه تروریستی از مجاهدان فاطمیون را علنی کرد. ابو عمر در گفتگو با رویترزاعلام کرده که حمله بر علیه شهروندان افغانستانی ده‌مزنگ کابل اقدام تلافی‌جویانه و به دلیل حضور شیعیان در نبردهای سوریه بوده است. او به رویترز گفته اگر آنان رفتن به سوریه را متوقف نسازند ما قطعا حمله‌های مشابه را ادامه می‌دهیم.

ناگفته نماند لشکر فاطمیون متشکل از مجاهدان افغانستانی سال هاست به عنوان بخشی از جبهه مقاومت پیروزی های چشم گیری بر تروریست های تکفیری داشته اند و همین اتفاق باعث شده تا گروه های تروریستی با انجام عملیات رسانه ای و تروریستی تلاش کردند آنها را از حضور در سوریه و نبرد با تروریست ها منصرف نمایند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات