زن هلندی عضو داعش با ۲ فرزند خود را تسلیم کرد +عکس Reviewed by Momizat on . زن هلندی عضو داعش با 2 فرزند خود را تسلیم کرد +عکس اخبار داعش :یکی دیگر از زنان عضو داعش از این گروه فرار کرد. بعد از فرار اعضا داعش از این گروه تروریستی این با زن هلندی عضو داعش با 2 فرزند خود را تسلیم کرد +عکس اخبار داعش :یکی دیگر از زنان عضو داعش از این گروه فرار کرد. بعد از فرار اعضا داعش از این گروه تروریستی این با Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » زن هلندی عضو داعش با ۲ فرزند خود را تسلیم کرد +عکس

زن هلندی عضو داعش با ۲ فرزند خود را تسلیم کرد +عکس

زن هلندی عضو داعش با ۲ فرزند خود را تسلیم کرد +عکس

زن هلندی عضو داعش با 2 فرزند خود را تسلیم کرد +عکس

اخبار داعش :یکی دیگر از زنان عضو داعش از این گروه فرار کرد. بعد از فرار اعضا داعش از این گروه تروریستی این بار زن هلندی عضو داعش با ۲ فرزند خود را تسلیم نیروهای پیشمرگه کرد.

به گزارش میهن گرام :یک زن هلندی که به گروه تروریستی داعش پیوسته بود خود را در نزدیکی شهر موصل در عراق تسلیم نیروهای پیشمرگه اقلیم کردستان عراق کرد.

این زن هلندی ۲۱ ساله و نام او «لورا آنجلا هانسن» است که در اینترنت با جوانی داعشی آشنا می‌شود و با یکدیگر ازدواج می‌کنند و به گروه داعش می‌پیوندند.

لورا از شهر دنهاخ هلند است و با همسر فلسطینی خود قرار می‌گذارند تا به ترکیه بروند و در سپتامبر سال گذشته وارد سوریه می‌شوند و به گروه داعش می‌پیوندند.

این زوج ۲ فرزند به نامهای عبدالله، یکساله و ایمان ۴ ساله دارند.

شوهر لورا او را تنها می‌گذارد، و او از شهر رقه به شهر موصل می‌رود و بعد از چند ماه با کودکانش به نیروهای پیشمرگه کرد پناه می‌برد.

لورا از زندگی در گروه داعش می‌گوید که به گفته او خیلی سخت است و او مدت‌ها تلاش می‌کرد خود را از جهنم داعش نجات دهد.

نیروهای پیشمرگه می‌گویند که کودکان این زن هلندی، که در اثر تیراندازی نیروهای داعش زخمی شده بودند، را معالجه کرده‌اند.

زن عضو داعش

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات