هلاکت قاضی فرانسوی داعش به همراه زنش Reviewed by Momizat on . هلاکت قاضی فرانسوی داعش به همراه زنش اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار قاضی فرانسوی داعش به همراه زنش به هلاکت رسید. در ماه های اخیر تعداد زیادی از ا هلاکت قاضی فرانسوی داعش به همراه زنش اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار قاضی فرانسوی داعش به همراه زنش به هلاکت رسید. در ماه های اخیر تعداد زیادی از ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هلاکت قاضی فرانسوی داعش به همراه زنش

هلاکت قاضی فرانسوی داعش به همراه زنش

هلاکت قاضی فرانسوی داعش به همراه زنش

هلاکت قاضی فرانسوی داعش به همراه زنش

اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار قاضی فرانسوی داعش به همراه زنش به هلاکت رسید. در ماه های اخیر تعداد زیادی از اعضای گروه تروریستی داعش به هلاکت رسیده اند.

به گزارش میهن گرام : یکی از رهبران فرانسوی داعش همراه همسرش در موصل به هلاکت رسید.

منابع محلی در موصل اعلام کردند که «یکی از سرشناس ترین رهبران داعش عصر پنجشنبه هدف حملۀ هوایی قرار گرفته است».

“عبد الله ملا”، فعال رسانه ای حاضر در موصل، در گفتگو با پایگاه سوری “آرا نیوز” گفت: «در این حمله رئیس دادگاه شرعی داعش به همراه همسرش کشته شده است».

پس از این حمله، عناصر داعش به سرعت منطقه را محاصره کرده و جسد کشته شدگان را به بیمارستان پزشکی قانونی در موصل منتقل کرده اند. نام رهبر فرانسوی داعش و همسرش که در این حمله کشته شده اند، روشن نشده است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات