هلاکت سرکرده های النصره و سرکرده مرموز النصره Reviewed by Momizat on . هلاکت سرکرده های النصره و سرکرده مرموز النصره اخبار داعش :در ادامه هلاکت سرکرده های گروه های تروریستی از جمله داعش و النصره این بار خبرهایی از هلاکت سرکرده های هلاکت سرکرده های النصره و سرکرده مرموز النصره اخبار داعش :در ادامه هلاکت سرکرده های گروه های تروریستی از جمله داعش و النصره این بار خبرهایی از هلاکت سرکرده های Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هلاکت سرکرده های النصره و سرکرده مرموز النصره

هلاکت سرکرده های النصره و سرکرده مرموز النصره

هلاکت سرکرده های النصره و سرکرده مرموز النصره

هلاکت سرکرده های النصره و سرکرده مرموز النصره

اخبار داعش :در ادامه هلاکت سرکرده های گروه های تروریستی از جمله داعش و النصره این بار خبرهایی از هلاکت سرکرده های النصره و سرکرده مرموز النصره منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :به نقل از “شام تایمز” شماری از سرکرده های جبهه النصره، سه شنبه شب، پس از جلسه ای که در یکی از پایگاه های جبهه النصره در منطقه عندان در حومۀ شمالی حلب داشتند، سوار یک وانت شده و قصد ترک پایگاه را داشتند.

در میان این سرکرده های جبهه النصره، نام “ابوعبدالله الجبل” سرکردۀ مرموز، “ابوطه العسکری”، “ابومجاهد الاردنی”، “ابوعبدالله الازبکی” حضور داشتند.

خودروی حامل این سرکرده ها، در یک دوراهی ناچار به کم کردن سرعت کرد و در همان لحظه، انفجار بمب بسیار قوی، خودرو را منفجر کرد و همه سرکرده های جبهه النصره، درجا کشته شدند.

یک منبع بومی به وبگاه “المدن” گفت: سرنشینان این وانت، هفت تن بودند که شماری از آنان جلو و شماری نیز در عقب وانت نشسته بودند و همگی در این انفجار بزرگ کشته شدند.

داده های اطلاعاتی حاکی از آن است که یک گروه اطلاعاتی بزرگ، مجری این عملیات بوده است. افراد این گروه، هدف را به دقت می شناختند و مسیر حرکت او را به دقت پیگیری کرده بودند و خروج و ورود او را زیر نظر داشتند و حتی می دانستند که بدون همراهان و محافظان همیشگی سوار خودروی وانت شده است. این موضوع نشان می دهد گروه اطلاعاتی مزبور تا داخلی ترین لایه های امنیتی و محرمانۀ جبهه النصره نفوذ کرده است، لایه های امنیتی که به ویژه در محافظت از سرکرده ها، تدابیری بسیار سخت و غیرقابل نفوذ دارد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات