هواداران مست انگلیس داعش را تشویق کردند Reviewed by Momizat on . هواداران مست انگلیس داعش را تشویق کردند اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش با تبلیغات خود توانسته روی جوانان زیادی تاثیر بگذارد. در پی درگ هواداران مست انگلیس داعش را تشویق کردند اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش با تبلیغات خود توانسته روی جوانان زیادی تاثیر بگذارد. در پی درگ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هواداران مست انگلیس داعش را تشویق کردند

هواداران مست انگلیس داعش را تشویق کردند

هواداران مست انگلیس داعش را تشویق کردند

هواداران مست انگلیس داعش را تشویق کردند

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش با تبلیغات خود توانسته روی جوانان زیادی تاثیر بگذارد. در پی درگیری هواداران روسیه و انگلیس تعدادی از هواداران انگلیس داعش را تشویق کردند.

به گزارش میهن گرام :پایگاه خبری تلگراف انگلیس (Telegraph) در گزارشی نوشت: “داعش کجایی؟ این شعاری است که هواداران تیم انگلیس در آستانه رقابت با روسیه در مسابقات یورو ۲۰۱۶ در درگیری های مارسل سر دادند.”

بر اساس این گزارش هواداران تیم انگلیس که تحت تاثیر مشروبات الکلی بودند فریاد می زدند “داعش کجایی؟”

تلگراف نوشت: «یک جوان ۲۶ ساله از ساکنان شهر مارسل می گوید: “خشونت در میان جمعیت زمانی اوج گرفت که هواداران تیم انگلیس شروع به سر دادن این شعار کردند: “داعش کجایی؟!” صدها و بلکه هزاران هوادار تیم انگلیس به خیابان ریخته و هر چه پیش رویشان بود را نابود می کردند. پلیس سردرگم شده بود و نمی دانست باید چه بکند.»

در ادامه این گزارش آمده است: «شاهدان همچنین گزارش داده اند که در میان شعارهای هواداران شنیده می شد: “داعش دوستت داریم، دوستت داریم.”»

گفتنی است پیش از این خبرگزاری اسپوتنیک روسیه از قصد داعش برای حمله به محل برگزاری مسابقه انگلیس و روسیه خبر داده و نوشته بود: «به گزارش آژانس خبری “سان”، گروهک تکفیری داعش قصد دارد پیش از شروع مسابقه فوتبال بین دو تیم روسیه و انگلستان در مارسل (در چارچوب بازی های قهرمانی اروپا ۲۰۱۶) حملاتی را سازماندهی کند. طبق اخبار موجود، طرفداران روسیه و انگلستان هدف حملات تروریستی هستند زیرا روسیه و بریتانیا در بمباران مواضع تروریست ها در سوریه و عراق مشارکت داشته اند.»

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات