جنایت داعش در آمریکا با حمله به کلوب شبانه در فلوریدا Reviewed by Momizat on . جنایت داعش در آمریکا با حمله به کلوب شبانه در فلوریدا اخبار داعش :جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش در کشورهای مختلف همچنان ادامه دارد. داعش که بارها آمریکا را ت جنایت داعش در آمریکا با حمله به کلوب شبانه در فلوریدا اخبار داعش :جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش در کشورهای مختلف همچنان ادامه دارد. داعش که بارها آمریکا را ت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » جنایت داعش در آمریکا با حمله به کلوب شبانه در فلوریدا

جنایت داعش در آمریکا با حمله به کلوب شبانه در فلوریدا

جنایت داعش در آمریکا با حمله به کلوب شبانه در فلوریدا

جنایت داعش در آمریکا با حمله به کلوب شبانه در فلوریدا

اخبار داعش :جنایات گروه تروریستی تکفیری داعش در کشورهای مختلف همچنان ادامه دارد. داعش که بارها آمریکا را تهدید به حملات تروریستی کرده بود دست به یک حمله تروریستی به کلوب شبانه در فلوریدا زد.

به گزارش میهن گرام :داعش مسئولیت حمله تروریستی روز گذشته به کلوب شبانه ای در “اورلاندو” ایالت “کالیفرنیا” را بر عهده گرفت.

این حمله تروریستی که توسط یک جوان افغانی الاصل صورت گرفت، دسته کم ۵۰ نفر کشته و تعداد زیادی مجروح بر جای گذاشت.

طبق ادعای آژانس خبری وابسته به داعش، اعماق، این حمله تروریستی یک کلوب شبانه متعلق به همجنسبازان در شهر اورلاندو را هدف قرار داد و منجر به کشته و زخمی شدن بیش از ۱۰۰ نفر شد.

در بیانیه ای که این آژانس خبری منتشر کرده است، داعش مسئولیت انجام این حمله تروریستی را عهده دار شده است و مدعی شده است که یکی از عناصر این گروه تروریستی که تسلط کامل به استفاده از سلاح گرم داشته، مبادرت به انجام این کشتار گسترده کرده است.

به گفته مقامات آمریکایی عامل تروریستی، «عمر متین» نام داشت. وی فرزند یک مهاجر افغان بود که در “نیویورک” متولد شده و در “فلوریدا” زندگی می کرد و در سالهای اخیر نیز دوبار مورد بازجویی نیورهای امنیتی آمریکا قرار گرفته بود.

گفتنی است عامل تروریستی در محل حادثه و به ضرب گلوله نیروی های پلیس به هلاکت رسید.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات