برکناری فرماندهی عملیات الانبار توسط آمریکا Reviewed by Momizat on . برکناری فرماندهی عملیات الانبار توسط آمریکا اخبار داعش :آمریکا که با تحت فشار گذاشتن عراق از حضور نظامی روسیه در این کشور جلوگیری کرده است در اقدام عجیب و مشکوک برکناری فرماندهی عملیات الانبار توسط آمریکا اخبار داعش :آمریکا که با تحت فشار گذاشتن عراق از حضور نظامی روسیه در این کشور جلوگیری کرده است در اقدام عجیب و مشکوک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » برکناری فرماندهی عملیات الانبار توسط آمریکا

برکناری فرماندهی عملیات الانبار توسط آمریکا

برکناری فرماندهی عملیات الانبار توسط آمریکا

برکناری فرماندهی عملیات الانبار توسط آمریکا

اخبار داعش :آمریکا که با تحت فشار گذاشتن عراق از حضور نظامی روسیه در این کشور جلوگیری کرده است در اقدام عجیب و مشکوک دیگر فرمانده عملیاتی الانبار را برکنار کرد.

یک افسر بلندپایه نظامی در ارتش عراق، در گفت‌وگو با خبرگزاری «آناتولی» مدعی شد که ائتلاف آمریکایی ضد داعش، سرتیپ ستاد «قاسم المحمدی» را از پست فرماندهی عملیات ارتش عراق در الانبار برکنار کرد.

سرهنگ ۲ «محمد الدلیمی» از افسران ارتش عراق در الانبار گفت« ائتلاف بین‌المللی ضد داعش، ۳ روز پیش از فرماندهی عملیات الانبار خواسته بود تا عملیاتی را در مسیر پیشروی به سوی «الرمادی» مرکز این استان، هدایت کند اما وی انجام چنین عملیاتی بدون پوشش هوایی ائتلاف بین‌المللی را رد کرده بود زیرا چنین عملیاتی از نظر او خسارت جانی و مالی زیادی به نیروی ارتش عراق وارد می‌کرد.

وی افزود: در پی این اختلاف، درگیری‌ لفظی شدیدی میان افسران آمریکایی و المحمدی در پایگاه «الحبانیه» در ۳۰ کیلومتری شرق الرمادی روی داد که عزل فرماندهی عملیات الانبار را به دنبال داشت.

پایگاه خبری «القدس العربی» نیز با انتشار این خبر نوشت که المحمدی بلافاصله پس از این حادثه، یک تماس فوری از دفتر نخست‌وزیری عراق دریافت کرد که به او دستور داده شد پستش را به معاونش، سرتیپ ستاد «اسماعیل المحلاوی» تحویل دهد.

امروز نیز وزارت دفاع عراق با صدور بیانیه‌ای از برکناری المحمدی خبر داد و اعلام کرد که از این پس المحلاوی در پست فرماندهی عملیات الانبار خدمت خواهد کرد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات