داعش این بار کشور اسپانیا را تهدید کرد Reviewed by Momizat on . داعش این بار کشور اسپانیا را تهدید کرد اخبار داعش :گروه تروریستی داعش در ادامه تهدید کشورهای اروپایی این بار اسپانیا را تهدید کرد. بعد از حملات تروریستی داعش در داعش این بار کشور اسپانیا را تهدید کرد اخبار داعش :گروه تروریستی داعش در ادامه تهدید کشورهای اروپایی این بار اسپانیا را تهدید کرد. بعد از حملات تروریستی داعش در Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » داعش این بار کشور اسپانیا را تهدید کرد

داعش این بار کشور اسپانیا را تهدید کرد

داعش این بار کشور اسپانیا را تهدید کرد

داعش این بار کشور اسپانیا را تهدید کرد

اخبار داعش :گروه تروریستی داعش در ادامه تهدید کشورهای اروپایی این بار اسپانیا را تهدید کرد. بعد از حملات تروریستی داعش در اروپا تهدید های این گروه تروریستی بیشتر از قبل جدی گرفته می شود.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی ـ تکفیری داعش در یک فیلم ویدیوئی با عنوان “ماه رمضان ماه فتوحات” گفته است که این گروه، سرزمین اندلس را به آغوش مسلمانان باز می گردانیم.

این اولین بار نیست که داعش پیام تهدید آمیز برای اسپانیا می فرستد در گذشته نیز چنین پیام هایی به اسپانیا فرستاده است.

داعش مدت‌هاست که هدف خود را مبنی بر گسترش مزرهایش فراتر از کشورهای مسلمان نشین در خاورمیانه اعلام کرده است و قصد دارد تا علاوه بر عراق و سوریه، به شمال آفریقا و بخش‌های گسترده‌ای در غرب آسیا و مناطقی در اروپا نیز دست یابد.

اسپانیا که تا ۱۴۹۲ به مدت ۷۰۰ سال توسط مسلمانان اداره می شد، منطقه‌ای است که داعش به دنبال به دست گرفتن کنترل آن تا ۲۰۲۰ است.

بدترین حمله تروریستی اروپا در سال ۲۰۰۴ در اسپانیا رخ داد زمانیکه چندین بمب در ترن های مسافری مادرید منفجر شد و طی آن ۱۹۱ تن کشته شدند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات