ساقط شدن بالگرد ارتش سوریه توسط داعش Reviewed by Momizat on . ساقط شدن بالگرد ارتش سوریه توسط داعش اخبار داعش :اعضا گروه تروریستی داعش در ادامه جنایات خود در سوریه این بار یک بالگرد ارتش سوریه را ساقط کردند. داعش تاکنون جن ساقط شدن بالگرد ارتش سوریه توسط داعش اخبار داعش :اعضا گروه تروریستی داعش در ادامه جنایات خود در سوریه این بار یک بالگرد ارتش سوریه را ساقط کردند. داعش تاکنون جن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ساقط شدن بالگرد ارتش سوریه توسط داعش

ساقط شدن بالگرد ارتش سوریه توسط داعش

ساقط شدن بالگرد ارتش سوریه توسط داعش

ساقط شدن بالگرد ارتش سوریه توسط داعش

اخبار داعش :اعضا گروه تروریستی داعش در ادامه جنایات خود در سوریه این بار یک بالگرد ارتش سوریه را ساقط کردند. داعش تاکنون جنایات زیادی را علیه مردم و ارتش سوریه انجام داده است.

به گزارش میهن گرام :یک بالگرد ارتش سوریه در استان دیرالزور در شرق این کشور سقوط کرد.

این بالگرد از فرودگاه “قامشلی” به فرودگاه دیرالزور در حال پرواز بود که در نزدیکی فرودگاه دیرالزور هدف موشک تروریست های داعشی قرار گرفت.

بر اثر سقوط این بالگرد، خلبان و کمک خلبان، جان خود را از دست دادند.

تروریست های داعشی طی سال های اخیر چندین بالگرد ارتش سوریه و ارتش عراق را با موشک های دوش پرتاب ساقط کردند.

مناطق تحت سیطره ارتش سوریه در شهر دیرالزور و فرودگاه این شهر در محاصره تروریست های داعشی است و تنها راه کمک رسانی به این مناطق از طریق بالگرد می باشد.

شهر دیرالزور مرکز استان دیرالزور در شرق سوریه است و این استان به دلیل داشتن چاه های نفت از اهمیت زیادی برای گروه تروریستی داعش برخوردار می باشد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات