صد دلار جریمه داعش برای تراشیدن ریش Reviewed by Momizat on . صد دلار جریمه داعش برای تراشیدن ریش اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش قوانین سخت گیرانه ای در مناطق تحت کنترل خود دارد. اکنون خبرهایی از صد دلار جریمه داعش برای تراشیدن ریش اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش قوانین سخت گیرانه ای در مناطق تحت کنترل خود دارد. اکنون خبرهایی از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » صد دلار جریمه داعش برای تراشیدن ریش

صد دلار جریمه داعش برای تراشیدن ریش

صد دلار جریمه داعش برای تراشیدن ریش

صد دلار جریمه داعش برای تراشیدن ریش

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش قوانین سخت گیرانه ای در مناطق تحت کنترل خود دارد. اکنون خبرهایی از صد دلار جریمه داعش برای تراشیدن ریش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از وبسایت «ان دی تی وی،» با کاهش مناطق تحت اشغال داعش، این گروه تروریستی که با بحران مالی مواجه است، مالیات ها و جریمه های جدیدی را وضع کرده است. بر این اساس، داعش افرادی را که ریش های خود را بتراشند به پرداخت ۱۰۰ دلار جریمه محکوم کرده است. همچنین زنان درصورت پوشیدن عبا یا بالاپوش های تنگ باید ۲۵ دلار جریمه بپردازند.

با وخیم شدن اوضاع مالی داعش، این گروه تروریستی همچنان به روند افزایش مالیات ها و جرایم در سرتاسر مناطق تحت اشغال خود ادامه می دهد و در برخی موارد جرایم جدیدی را نیز وضع می کند.

از جمله جریمه های تازه وضع شده، میتوان به جریمه ۱۰۰ دلاری برای تراشیدن ریش و جریمه ۵۰ دلاری برای  کوتاه کردن آن اشاره کرد.

هر زنی که جوراب یا دستکش نپوشد،به پرداخت جریمه ۳۰ دلاری محکوم می شود. اگر مردی یک بسته سیگار داشته باشد، باید ۶۴ دلار جریمه بپردازد. این جریمه برای زنان نیز ۲۳ دلار است.

گروه تروریستی داعش همچنین شهروندان مسلمان غیر سنی را ملزم کرده است تا با پرداخت پول، گواهی ابراز ندامت یا توبه نامه بخرند. این توبه نامه پیشتر می‌بایست بطور سالانه با پرداخت پول تمدید میشد؛ اما اکنون تمدید آن ماهانه شده است.

از دسامبر ۲۰۱۵ (۳۱ روز منتهی به ۱۱ دی ۹۴) تا مارس ۲۰۱۶ (۳۱ روز منتهی به ۱۳ فروردین ۹۵)، قلمرو مناطق تحت اشغال داعش ۲۲ درصد کاهش یافته است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات