ذوب کردن ۲۵ نفر توسط داعش در حوض اسید Reviewed by Momizat on . ذوب کردن 25 نفر توسط داعش در حوض اسید اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناکی زد و 25 نفر را در حوض اسید غرق کرد. داعش بیشتر برای ترساندن م ذوب کردن 25 نفر توسط داعش در حوض اسید اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناکی زد و 25 نفر را در حوض اسید غرق کرد. داعش بیشتر برای ترساندن م Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ذوب کردن ۲۵ نفر توسط داعش در حوض اسید

ذوب کردن ۲۵ نفر توسط داعش در حوض اسید

ذوب کردن ۲۵ نفر توسط داعش در حوض اسید

ذوب کردن 25 نفر توسط داعش در حوض اسید

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناکی زد و ۲۵ نفر را در حوض اسید غرق کرد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم در مناطق تحت کنترل خود دست به این جنایات می زند.

به گزارش میهن گرام :داعش برای ترساندن مخالفانش در موصل، وسایل گوناگونی را برای کشتن اسیران خود به کار گرفته است یکی ازاین نوآوری‌های جنایتکارانه‌، غرق کردن ۲۵  نفر از شهروندان اهل سنت موصل در یک حوض مملو از اسید نیتریک است که اخیرا مرتکب آن شده است.

بر اساس گزارش های رسانه‌ای عراقی به نقل از یک منبع در موصل، داعش ۲۵ نفر از اهالی موصل را به اتهام جاسوسی برای دولت عراق، در یک حوض مملو از اسید نیتریک غرق و اعدام کرد. عناصر داعش ابتدا دست و پای آنها را با طناب بستند و سپس به درون حوضچه‌ای از اسید نیتریک انداختند تا اعضای بدنش در این اسید ذوب شود.

این منبع که نخواست نامش فاش شود گفته که داعش این عملیات اعدام را در برابر اهالی شهر موصل به نمایش گذاشت تا به گفته عناصر این گروه، «عبرتی برای دیگران» باشد.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات