سنگسار کردن یک زن و ۲۰ جوان توسط داعش Reviewed by Momizat on . سنگسار کردن یک زن و 20 جوان توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی تکفیری داعش دست جنایت دیگری در موصل زد و یک زن و 20 جوان را سنگسار کرد. داعش بیشتر برای سنگسار کردن یک زن و 20 جوان توسط داعش اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی تکفیری داعش دست جنایت دیگری در موصل زد و یک زن و 20 جوان را سنگسار کرد. داعش بیشتر برای Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » سنگسار کردن یک زن و ۲۰ جوان توسط داعش

سنگسار کردن یک زن و ۲۰ جوان توسط داعش

سنگسار کردن یک زن و ۲۰ جوان توسط داعش

سنگسار کردن یک زن و 20 جوان توسط داعش

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی تکفیری داعش دست جنایت دیگری در موصل زد و یک زن و ۲۰ جوان را سنگسار کرد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم دست به جنایت می زند.

منابع آگاه در استان نینوا گزارش دادند که گروه تروریستی – تکفیری داعش یک زن و ۲۰ جوان را در شهر موصل سنگسار کرد.

به گزارش شبکه خبری روسیا الیوم، این منابع افزودند که گروه تروریستی- تکفیری داعش یک زن و ۲۰ جوان را متهم به روابط نامشروع کرده و سنگسار کرد.

گروه تروریستی داعش این افراد را در منطقه «بعشیقه» در محله التحریر در شرق موصل در انظار عمومی اعدام کرد.

گروه تروریستی داعش از زمان اشغال شهر موصل در ژوئن ( خرداد) ۲۰۱۴ تاکنون٬ دست به جنایت های بسیاری بر ضد مردم این شهر زده و صدها تن از اهالی شهر موصل را به اتهام های گوناگون به شکل های مختلف و هولناکی اعدام کرده است .

عراق از ۱۹ خرداد ماه سال ۱۳۹۳شمسی تاکنون با بحران ناشی از اشغال مناطق زیادی از شهرهای شمال و غرب خود توسط گروهک تروریستی داعش مواجه بوده است.
منبع:ایرنا

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات