صحبت های هنرپیشه معروف سوری و نذر او Reviewed by Momizat on . صحبت های هنرپیشه معروف سوری و نذر او اخبار داعش :قدرت گرفتن گروه های تروریستی تکفیری از جمله گروه تروریستی داعش در سوریه باعث شد تا زندگی اکثر مردم در این کشور صحبت های هنرپیشه معروف سوری و نذر او اخبار داعش :قدرت گرفتن گروه های تروریستی تکفیری از جمله گروه تروریستی داعش در سوریه باعث شد تا زندگی اکثر مردم در این کشور Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » صحبت های هنرپیشه معروف سوری و نذر او

صحبت های هنرپیشه معروف سوری و نذر او

صحبت های هنرپیشه معروف سوری و نذر او

صحبت های هنرپیشه معروف سوری و نذر او

اخبار داعش :قدرت گرفتن گروه های تروریستی تکفیری از جمله گروه تروریستی داعش در سوریه باعث شد تا زندگی اکثر مردم در این کشور سخت شود.

به گزارش میهن گرام :هنرپیشه معروف سوری گفت که نذر کرده است، موهای خود را قیچی کند و در میدان شهر حلب به زمین بیندازد.

“رغده” در مصاحبه ای تلویزیونی گفت: نذر کرده ام که این کار را زمانی انجام دهم که آخرین تروریست، آخرین تکفیری، آخرین اخوانی، و سلفی که از سوی طرفهای شناخته شده در منطقه حمایت مالی می شود، از این شهر خارج شوند.

وی همچنین در این برنامه گفت که به دلیل مواضعش درخصوص عراق، لبنان و سوریه، بیشتر کشورهای عربی او را تحریم کرده‌اند.

این هنرمند سوری خاطرنشان کرد که سوریه در حال نبرد به نیابت از امت عربی است زیرا اگر پایداری ارتش سوریه نبود اکنون همه گروه‌های مسلح در سینا بودند.

رغد با ابراز تعجب از خبرسازی ها و فضاسازی ها درباره حلب در این برهه زمانی، تأکید کرد که هواپیماهای ارتش سوریه حلب را بمباران نکرده اند، و افرادی که در این شهر هستند از اهالی آن نمی باشند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات