توافق فرماندهان بسیج مردمی و پیشمرگه برای پایان درگیری Reviewed by Momizat on . توافق فرماندهان بسیج مردمی و پیشمرگه برای پایان درگیری اخبار داعش :در زمانی که مردم عراق به خاطر حضور داعش زندگی سختی را سپری میکنند شاهد خبرهایی عجیبی هستیم که توافق فرماندهان بسیج مردمی و پیشمرگه برای پایان درگیری اخبار داعش :در زمانی که مردم عراق به خاطر حضور داعش زندگی سختی را سپری میکنند شاهد خبرهایی عجیبی هستیم که Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » توافق فرماندهان بسیج مردمی و پیشمرگه برای پایان درگیری

توافق فرماندهان بسیج مردمی و پیشمرگه برای پایان درگیری

توافق فرماندهان بسیج مردمی و پیشمرگه برای پایان درگیری

توافق فرماندهان بسیج مردمی و پیشمرگه برای پایان درگیری

اخبار داعش :در زمانی که مردم عراق به خاطر حضور داعش زندگی سختی را سپری میکنند شاهد خبرهایی عجیبی هستیم که یکی از آنها درگیری ها در طوزخورماتو بود که به نظر در حال پایان یافتن است.

به گزارش میهن گرام :فرماندهان بسیج مردمی و پیشمرگه عراق توافق کردند که نیروهای خود را از شهر طوزخورماتو در شمال این کشور خارج کنند و به درگیری های مسلحانۀ پایان دهند.

“محمد مهدی البیاتی” از فرماندهان ارشد بسیج مردمی عراق اعلام کرد: توافق فرماندهان ارشد بسیج مردمی و پیشمرگه شامل خارج کردن نیروهای مسلح هر دو طرف از شهر طوزخورماتو و شناسایی و  پیگرد عاملان درگیری های چند روز گذشته است.

البیاتی به شبکه سومریه نیوز گفت : توافقنامه خروج نیروهای بسیج مردمی و پیشمرگه از طوزخورماتو امضا شده است و این نیروها باید از روز پنجشنبه ( ۲۸ آوریل ۲۰۱۶) شروع به خروج از این شهر کنند.

شلال عبدول شهردار طوزخورماتو نیز در مصاحبه با رویترز گفت : پلیس طوزخورماتو کنترل امور شهر را به دست خواهد گرفت .

سکنه شهر طوزخورماتو در استان صلاح الدین کُرد ، ترکمن و عرب هستند.

گزارش ها حاکیست که نیروهای پیشمرگه و  اعضای ترکمن بسیج مردمی در شهر طوزخورماتو با همدیگر درگیر شده بودند که این درگیری مسلحانه بیش از ۱۰ کشته برجای گذاشت .

با وجود اعلام آتش بس در روز یکشنبه این هفته ، تیراندازی و شلیک گلوله خمپاره تا روز  چهارشنبه همچنان ادامه یافت .

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات