رونمایی از عاملان حمله به حسینیه امام علی (ع) Reviewed by Momizat on . رونمایی از عاملان حمله به حسینیه امام علی (ع) اخبار داعش :چندی پیش حمله تروریستی به حسینیه امام علی (ع) در بغداد انجام شد که داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفت. ای رونمایی از عاملان حمله به حسینیه امام علی (ع) اخبار داعش :چندی پیش حمله تروریستی به حسینیه امام علی (ع) در بغداد انجام شد که داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفت. ای Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » رونمایی از عاملان حمله به حسینیه امام علی (ع)

رونمایی از عاملان حمله به حسینیه امام علی (ع)

رونمایی از عاملان حمله به حسینیه امام علی (ع)

رونمایی از عاملان حمله به حسینیه امام علی (ع)

اخبار داعش :چندی پیش حمله تروریستی به حسینیه امام علی (ع) در بغداد انجام شد که داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفت. این گروه تروریستی که در میدان نبرد توان مبارزه را ندارد روی به این حملات می آورد.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی داعش در بیانیه‌ای مسئولیت حمله انتحاری به حسینیه امام علی(ع) در منطقه رضوانیه واقع در جنوب بغداد را بر عهده گرفت.

این گروه ترویستی با انتشار تصویر دو عامل انتحاری این حمله مدعی شد که در این حمله ۵۰ نفر داخل مسجد کشته و زخمی شده‌اند.

گروه تکفیری داعش عاملان این دو حمله را «ابوعثمان الانصاری» و «ابومغیره الانصاری» معرفی کرده است.

در حمله روز جمعه یک انتحاری به مسجد امام علی(ع) ۹ نمازگزار شهید و ۲۵ نفر زخمی شدند. این حمله بعد از برگزاری نماز جمعه به وقوع پیوست.

نیروهای امنیتی فرد انتحاری دوم را به ضرب گلوله به هلاکت رساندند. این فرد نیز می‌خواست خود را منفجر کند که نیروهای پلیس پیش از این اقدام او را کشتند.

برخی فرماندهان الحشد الشعبی پیش از این هشدار داده بودند که هسته‌های خفته داعش در داخل و کمربند بغداد حضور دارند، حال آنکه این مناطق هنوز پاکسازی نشده است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات