داعش فرمانده خودش را در سوریه اعدام کرد Reviewed by Momizat on . داعش فرمانده خودش را در سوریه اعدام کرد اخبار داعش :با شکست های متوالی داعش و همچنین کاهش حقوق باعث شده تا اعضا داعش از این گروه تروریستی فرار کنند. داعش در ماه داعش فرمانده خودش را در سوریه اعدام کرد اخبار داعش :با شکست های متوالی داعش و همچنین کاهش حقوق باعث شده تا اعضا داعش از این گروه تروریستی فرار کنند. داعش در ماه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » داعش فرمانده خودش را در سوریه اعدام کرد

داعش فرمانده خودش را در سوریه اعدام کرد

داعش فرمانده خودش را در سوریه اعدام کرد

داعش فرمانده خودش را در سوریه اعدام کرد

اخبار داعش :با شکست های متوالی داعش و همچنین کاهش حقوق باعث شده تا اعضا داعش از این گروه تروریستی فرار کنند. داعش در ماه های اخیر تعداد زیادی از اعضا خود را از دست داده است.

به گزارش میهن گرام :اعضای گروه تکفیری تروریستی داعش «ابو مصطفی» فرمانده نظامی این گروه را در شهر جرابلس سوریه و در یکی از میادین این شهر در برابر چشم مردم سر بریدند.

حکم اعدام این فرد دو روز پس از دستگیری وی نزدیک مرز ترکیه در منطقه غربی جرابلس و در حین فرار به ترکیه صادر شد.

پایگاه‌های اینترنتی گروه داعش همچنین از کشته شدن «ابی حدید» یکی دیگر از فرماندهان برجسته این گروه در جرابلس و شش تن از همراهانش در درگیری با گروه‌های مسلح در منطقه شمال حلب در اطراف شهرک الراعی خبر دادند.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات