دستگیر شدن متهم انفجارهای تروریستی پاریس Reviewed by Momizat on . دستگیر شدن متهم انفجارهای تروریستی پاریس اخبار داعش :انفجار تروریستی داعش در پاریس باعث شد تا اروپا خطر داعش را بیشتر از قبل احساس کند و تدابیر امنیتی در اروپا دستگیر شدن متهم انفجارهای تروریستی پاریس اخبار داعش :انفجار تروریستی داعش در پاریس باعث شد تا اروپا خطر داعش را بیشتر از قبل احساس کند و تدابیر امنیتی در اروپا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » دستگیر شدن متهم انفجارهای تروریستی پاریس

دستگیر شدن متهم انفجارهای تروریستی پاریس

دستگیر شدن متهم انفجارهای تروریستی پاریس

دستگیر شدن متهم انفجارهای تروریستی پاریس

اخبار داعش :انفجار تروریستی داعش در پاریس باعث شد تا اروپا خطر داعش را بیشتر از قبل احساس کند و تدابیر امنیتی در اروپا افزایش یافت. اکنون خبرهایی از دستگیر شدن متهم انفجارهای تروریستی پاریس منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :تلویزیون بلژیک امروز جمعه بیست فروردین ماه از دستگیری “محمد عبرینی” از عناصر گروه تروریستی داعش خبر داد.

این تروریست ۳۱ ساله به مشارکت در حملات تروریستی شهر پاریس متهم است و در صدر لیست تروریست های تحت تعقیب اتحادیه اروپا قرار داشت.

دوربین های امنیتی تصویر محمد عبرینی را در کنار “صلاح عبدالسلام” عامل اصلی انفجارهای پاریس ثبت کردند.

در ماه های اخیر چندین انفجار تروریستی در شهرهای پاریس و بروکسل توسط گروه تروریستی داعش رخ داد که در این انفجارها صدها تن از شهروندان فرانسوی و بلژیکی کشته شدند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات