نبرد کلاه سبزهای ارتش ایران با داعش +عکس Reviewed by Momizat on . نبرد کلاه سبزهای ارتش ایران با داعش +عکس اخبار داعش :تاکنون تعداد زیادی از مردان دلیر کشورمان به مبارزه با داعش و سایر گروه های تروریستی پرداخته اند که تعدادی ا نبرد کلاه سبزهای ارتش ایران با داعش +عکس اخبار داعش :تاکنون تعداد زیادی از مردان دلیر کشورمان به مبارزه با داعش و سایر گروه های تروریستی پرداخته اند که تعدادی ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » نبرد کلاه سبزهای ارتش ایران با داعش +عکس

نبرد کلاه سبزهای ارتش ایران با داعش +عکس

نبرد کلاه سبزهای ارتش ایران با داعش +عکس

نبرد کلاه سبزهای ارتش ایران با داعش +عکس

اخبار داعش :تاکنون تعداد زیادی از مردان دلیر کشورمان به مبارزه با داعش و سایر گروه های تروریستی پرداخته اند که تعدادی از آنها نیز شهید شده اند. اکنون تصاویر از نبرد کلاه سبزهای ارتش ایران با داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :تصویری منتسب به نیروهای ویژه «تیپ ۶۵» نیروی زمینی ارتش ایران در شهرک الحاضر سوریه در فضای مجازی منتشر شده است.

چند روز پیش بود که خبرگزاری های خارجی و داخلی خبر از حضور ارتش ایران در سوریه برای کمک به نیروهای سوری داده بودند که این نخستین بار بود به صورت رسمی مورد تایید مقامات نظامی کشورمان قرار گرفت.

تصویر زیر نخستین عکسی است که منتسب به دلاورمردان ارتش در فضای مجازی منتشر شده است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات