تک تیراندازهای مخوف و خطرناک داعش +عکس Reviewed by Momizat on . تک تیراندازهای مخوف و خطرناک داعش +عکس اخبار داعش :تاکنون تصاویر و خبرهایی مختلفی از سلاح های گوناگون گروه تروریستی داعش منتشر شده است. در این مطلب تصاویری از ت تک تیراندازهای مخوف و خطرناک داعش +عکس اخبار داعش :تاکنون تصاویر و خبرهایی مختلفی از سلاح های گوناگون گروه تروریستی داعش منتشر شده است. در این مطلب تصاویری از ت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » تک تیراندازهای مخوف و خطرناک داعش +عکس

تک تیراندازهای مخوف و خطرناک داعش +عکس

تک تیراندازهای مخوف و خطرناک داعش +عکس

تک تیراندازهای مخوف و خطرناک داعش +عکس

اخبار داعش :تاکنون تصاویر و خبرهایی مختلفی از سلاح های گوناگون گروه تروریستی داعش منتشر شده است. در این مطلب تصاویری از تک تیراندازهای مخوف و خطرناک داعش برای شما قرار داده شده است.

به گزارش میهن گرام :به نقل از دیلی میل؛ داعش در جدیدترین موج تبلیغاتی خود، تصاویری از عجیب ترین و مدرن ترین تجهیزات دوربرد خود منتشر کرده است.

در میان این تصاویر می توان عناصر داعشی را در حال استفاده از سلاح هایی دوربرد مشاهده کرد. یکی از این تصاویر نشان دهنده تک تیرانداز ساخت خود داعش است که با ظاهری کهنه و طول چند متری، بعید به نظر می رسد قابلیت شلیک کردن داشته باشد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

تک تیرانداز

تصاویری از تک تیرانداز های داعش

تک تیرانداز داعش

تصاویری از تک تیرانداز های داعش

سلاح داعش

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات