هشدار درباره احتمال ورود داعش به استرالیا Reviewed by Momizat on . هشدار درباره احتمال ورود داعش به استرالیا اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش در تلاش است تا در کشورهای مختلف حضور پیدا کند و قدرت خود را ا هشدار درباره احتمال ورود داعش به استرالیا اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش در تلاش است تا در کشورهای مختلف حضور پیدا کند و قدرت خود را ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هشدار درباره احتمال ورود داعش به استرالیا

هشدار درباره احتمال ورود داعش به استرالیا

هشدار درباره احتمال ورود داعش به استرالیا

هشدار درباره احتمال ورود داعش به استرالیا

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش در تلاش است تا در کشورهای مختلف حضور پیدا کند و قدرت خود را افزایش دهد. اکنون خبرهایی از احتمال ورود داعش به استرالیا منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :مسؤولان استرالیایی درباره احتمال سوء استفاده داعش از بحران پناه جویان برای نفوذ به این کشور هشدار دادند.

پیتر داتون وزیر مهاجرت استرالیا تاکید کرد: همه مهاجران سوری، گزینش امنیتی می شوند. در همین چارچوب، درخواست پناهندگی بسیاری از آنان به سبب وجود شک و تردیدهای امنیتی به آنان، رد شد.

“مالکوم تیرنبول” نخست وزیر استرالیا نیز به شهروندان استرالیایی اطمینان بخشید همه کسانی که درخواست پناهندگی می کنند، باید از مراحل گزینش امنیتی بگذرند و اقدامات لازم برای پذیرش پناه جو به عنوان شهروند استرالیایی، برای هر یک از پناه جویان، به اندازه کافی طول خواهد کشید.

این موضع گیری ها و توضیحات پس از آن اتخاذ شد که شماری از اعضای کنگرۀ استرالیا، بستن مرزها به روی پناه جویان سوری را خواستار شدند.

دولت سابق استرالیا، وعده کرده بود که حدود ۱۲ هزار پناه جو را از عراق و سوریه پذیرش کند، اما در عین حال تاکید کرد که مهاجرت غیرقانونی به این کشور را نخواهد پذیرفت.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات