تشکر رئیس جمهور سوریه از حمایت ایران و روسیه Reviewed by Momizat on . تشکر رئیس جمهور سوریه از حمایت ایران و روسیه اخبار داعش :بعد از قدرت گرفتن داعش و سایر تروریست ها در سوریه این کشور با مشکلاتی رو به رو شد و حمایت بعضی کشورها ا تشکر رئیس جمهور سوریه از حمایت ایران و روسیه اخبار داعش :بعد از قدرت گرفتن داعش و سایر تروریست ها در سوریه این کشور با مشکلاتی رو به رو شد و حمایت بعضی کشورها ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » تشکر رئیس جمهور سوریه از حمایت ایران و روسیه

تشکر رئیس جمهور سوریه از حمایت ایران و روسیه

تشکر رئیس جمهور سوریه از حمایت ایران و روسیه

تشکر رئیس جمهور سوریه از حمایت ایران و روسیه

اخبار داعش :بعد از قدرت گرفتن داعش و سایر تروریست ها در سوریه این کشور با مشکلاتی رو به رو شد و حمایت بعضی کشورها از تروریست ها بر مشکلات این کشور افزود البته حمایت ایران و روسیه کمک زیادی به سوریه کرد.

به گزارش میهن گرام :بشار اسد روز شنبه در دیدار “کمال خرازی” وزیر خارجه اسبق و رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان گفت: پشتیبانی نظامی و سیاسی کشورهای دوست و در درجه نخست روسیه و ایران، به صورت فعالانه باعث تقویت ایستادگی و پایداری سوری ها در مقابل تروریسم شد.

بشار اسد اظهار داشت: پیروزی ملت سوریه و همپیمانانش در نبرد علیه تروریسم، باعث ایجاد دنیایی متوازن‌تر و عادلانه‌تر خواهد شد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات