محاصره تروریست های داعش توسط ارتش لیبی Reviewed by Momizat on . محاصره تروریست های داعش توسط ارتش لیبی اخبار داعش :کشور لیبی به خاطر مشکلاتش به کشور مناسب برای حضور داعش تبدیل شد و داعش توانست به سرعت در این کشور رشد کند و د محاصره تروریست های داعش توسط ارتش لیبی اخبار داعش :کشور لیبی به خاطر مشکلاتش به کشور مناسب برای حضور داعش تبدیل شد و داعش توانست به سرعت در این کشور رشد کند و د Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » محاصره تروریست های داعش توسط ارتش لیبی

محاصره تروریست های داعش توسط ارتش لیبی

محاصره تروریست های داعش توسط ارتش لیبی

محاصره تروریست های داعش توسط ارتش لیبی

اخبار داعش :کشور لیبی به خاطر مشکلاتش به کشور مناسب برای حضور داعش تبدیل شد و داعش توانست به سرعت در این کشور رشد کند و دست به جنایاتی نیز در لیبی بزند.

به گزارش میهن گرام :ارتش لیبی اعلام کرد تروریست های داعش را در مناطق استراتژیک در اطراف کارخانه سیمان در جنوب شهر بنغازی در شرق لیبی به محاصره در آورده است.

روزنامه القدس العربی چاپ لندن روز شنبه گزارش داد، میلود الزوی سخنگوی نیروهای ویژه لیبی «صاعقه » در این باره گفت که منطقه الهواری در جنوب شهر بنغازی به محاصره کامل نیروهای ارتش در آمده است.

وی تاکید کرد که تروریست ها از همه طرف از سوی نیروهای صاعقه و واحد های ارتش و نیروهای پشتیبانی به محاصره در آمده اند.

الزوی گفت که درگیری های دیروز«جمعه» در اطراف کارخانه سیمان به زخمی شدن سه سرباز نیروهای ویژه منجر شد.

در ادامه این گزارش آمده است، اجرای توافقنامه صخیرات که در مغرب بین طرف های لیبی و با نظارت سازمان ملل به امضا رسید و بر اساس آن دولت وفاق ملی تشکیل شده با موانعی روبرو شده و این دولت هنوز نتوانسته از پارلمان لیبی مورد قبول جامعه جهانی که در شهر طبرق در شرق لیبی مستقر است رای اعتماد بگیرد.

اکنون در لیبی دو دولت و دو پارلمان موازی حکومت می کنند که پارلمان و دولت مورد قبول جامعه جهانی در شرق لیبی مستقر است و دولت و پارلمان خودخوانده در طرابلس قرار دارد.
در همین حال خلیفه الغویل رئیس دولت خودخوانده در طرابلس اعضای دولت وفاق ملی را تهدید کرده اگر تصمیم بگیرند برای تشکیل دولت در طرابلس مستقر شوند آنان را بازداشت می کند.
با وجود تهدید الغویل ، فایز السراج رئیس شورای ریاستی لیبی اعلام کرد دولت وفاق ملی به زودی در شهر طرابلس کارش را آغاز می کند.
لیبی از زمان براندازی معمر قذافی رهبر دیکتاتورو نظام سابق این کشور در سال ۲۰۱۱ با هرج و مرج و آشوب روبروبود است و طرف ها در در این کشور بر سر تقسیم قدرت با یکدیگر در جنگ هستند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات