ادامه بمباران مواضع تروریست ها توسط روسیه Reviewed by Momizat on . ادامه بمباران مواضع تروریست ها توسط روسیه اخبار داعش :روسیه اعلام کرده است که همچنان مواضع گروه های تروریستی ااز جمله داعش را بمباران خواهد کرد. حال باید در روز ادامه بمباران مواضع تروریست ها توسط روسیه اخبار داعش :روسیه اعلام کرده است که همچنان مواضع گروه های تروریستی ااز جمله داعش را بمباران خواهد کرد. حال باید در روز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ادامه بمباران مواضع تروریست ها توسط روسیه

ادامه بمباران مواضع تروریست ها توسط روسیه

ادامه بمباران مواضع تروریست ها توسط روسیه

ادامه بمباران مواضع تروریست ها توسط روسیه

اخبار داعش :روسیه اعلام کرده است که همچنان مواضع گروه های تروریستی ااز جمله داعش را بمباران خواهد کرد. حال باید در روزهای آینده منتظر ماند و دید آیا روسیه به حملات خود ادامه میدهد یا نه.

به گزارش میهن گرام :نیکلای پانوف معاون وزیر دفاع روسیه، روز سه شنبه با اشاره به این که هنوز برای اظهارنظر درباره “پیروزی بر تروریست ها” زود است، تأکید کرد: مأموریت نیروی هوایی روسیه، ادامه حمله به اهداف تروریستی است.

به نوشته خبرگزاری های روس، پانوف یک روز پس از دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، مبنی بر خروج بخش اعظم نیروهای آن کشورازسوریه اظهار داشت: “فرصت واقعی برای پایان دادن به خشونت چند ساله در سوریه فرا رسیده است.”

پانوف ازپایگاه حمیمیم واقع در شمال غربی سوریه اعلام کرد: نیروهای روسیه و سوریه توانستند ضربات سنگینی به تروریست ها وارد و ساختار تشکیلات آنها را دچار تزلزل و توان اقتصادی آنها را نابود کنند.

مقام های سوریه دیروز(دوشنبه) اعلام کردند که پس ازموفقیتهای ارتش سوریه با همکاری نیروی هوایی روسیه در نبرد ضد تروریسم، بازگرداندن امنیت به بسیاری از مناطق و تقویت آشتی در این کشور، بشار اسد و ولادیمیر پوتین روسای جمهوری سوریه و روسیه در تماس تلفنی توافق کردند که نیروهای هوایی روسیه در سوریه کاهش یابند.

به گفته مقام های دمشق این اقدام در راستای مرحله کنونی و ادامه آتش بس و همچنین تأکید طرف روس بر ادامه حمایت از سوریه در مبارزه با تروریسم انجام می شود.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات