دوختن دهان یک شهروند سوری توسط داعش Reviewed by Momizat on . دوختن دهان یک شهروند سوری توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی داعش بار دیگر در سوریه دست به جنایت دیگر زد و این بار دهان یک سوری را دوخت. داعش در مناطق تحت کنتر دوختن دهان یک شهروند سوری توسط داعش اخبار داعش :گروه تروریستی داعش بار دیگر در سوریه دست به جنایت دیگر زد و این بار دهان یک سوری را دوخت. داعش در مناطق تحت کنتر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » دوختن دهان یک شهروند سوری توسط داعش

دوختن دهان یک شهروند سوری توسط داعش

دوختن دهان یک شهروند سوری توسط داعش

دوختن دهان یک شهروند سوری توسط داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی داعش بار دیگر در سوریه دست به جنایت دیگر زد و این بار دهان یک سوری را دوخت. داعش در مناطق تحت کنترل خود قوانین بسیار سختگیرانه ای دارد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از شبکه العالم، این شهروند سوری در شهر المیادین در حومه دیرالزور هنگام خرید ساندویچ یک شوخی لفظی با فروشنده کرد و به همین دلیل به مجازات سختی از سوی داعشی ها گرفتار شد.

احمد رمضان، فعال سوری و مدیر پویش (کمپین) “دیرالزور در سکوت سر بریده می شود” در توضیح این مساله گفت که شهروند مزبور به فروشنده ساندویچ گفت: “زودتر ساندویچ مرا بده که کردها آمدند”.

از بدشانسی او یکی از عناصر امنیتی تروریست ها که در آن محل بود این سخن را شنید و فورا وی را بازداشت کرد و با ضرب و شتم و کشان کشان تا یکی از پایگاههای نزدیک برد تا در آنجا دهانش را بدوزند و به صلیبش بکشند و پشت یک خودرو در شهر بچرخانند تا برای دیگران مایه عبرت شود!

گفته می شود نیروهای کرد دموکراتیک سوریه که بیشتر اعضای آن را واحدهای دفاع ملی تشکیل می دهند، بعد از رسیدن به اطراف شهرک مرکده در مرزهای شمالی استان دیرالزور اینک به اطراف دیرالزور رسیده اند.
داعش امروز دو نفر را هم در روستای الطابیه الشامیه در حومه دیرالزور به اتهام دشنام به ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده داعش، اعدام کرد.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات