زنده ماندن سرکرده چچنی داعش در سوریه Reviewed by Momizat on . زنده ماندن سرکرده چچنی داعش در سوریه اخبار داعش :در روزهای گذشته خبرهایی از هلاکت سرکرده چچنی داعش در سوریه توسط آمریکا منتشر شده بود ولی اکنون خبرهایی از زنده زنده ماندن سرکرده چچنی داعش در سوریه اخبار داعش :در روزهای گذشته خبرهایی از هلاکت سرکرده چچنی داعش در سوریه توسط آمریکا منتشر شده بود ولی اکنون خبرهایی از زنده Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » زنده ماندن سرکرده چچنی داعش در سوریه

زنده ماندن سرکرده چچنی داعش در سوریه

زنده ماندن سرکرده چچنی داعش در سوریه

زنده ماندن سرکرده چچنی داعش در سوریه

اخبار داعش :در روزهای گذشته خبرهایی از هلاکت سرکرده چچنی داعش در سوریه توسط آمریکا منتشر شده بود ولی اکنون خبرهایی از زنده ماندن او و شادی داعشی ها از نجات او منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع نزدیک به داعش اعلام کرد که ابوعمر الشیشانی در حمله جنگنده های آمریکایی به حومه جنوبی شهر حسکه مرکز استان حسکه به شدت مجروح و به حومه شهر رقه مرکز استان رقه در شمال سوریه منتقل شد و هم اکنون تحت درمان یک پزشک خارجی است .

خبرگزاری فرانسه قبلاً به نقل از یک مسؤول آمریکایی بدون ذکر نام وی گزارش داد که اطلاعات اولیه حاکی از مرگ احتمالی ابوعمر الشیشانی به همراه ۱۲ همدستش در حمله هوایی ائتلاف به شهرک الشدادی در جنوب شهر حسکه در روز ۴ مارس است .

پیتر کوک سخنگوی پنتاگون نیز اعلام کرد که موضع ابوعمر الشیشانی با هواپیما هدف گرفته شد و جزئیات این خبر را اعلام نکرد.
ابوعمر الشیشانی که نام اصلی اش ترخان تیمورازوویچ باتیراشویلی است ، تبعه چچنی گرجستانی تبار است و یکی از فرماندهان ارشد گروه تروریستی و تکفیری داعش محسوب می شود.

داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است؛ “ابوبکر بغدادی” سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات