حمله داعش به مدرسه های دخترانه استان عدن در یمن Reviewed by Momizat on . حمله داعش به مدرسه های دخترانه استان عدن در یمن اخبار داعش :مشکلات کشور یمن از یه طرف و از طرف دیگر حمله عربستان باعث ششد تا یمن به کشور مناسب برای تروریست ها ا حمله داعش به مدرسه های دخترانه استان عدن در یمن اخبار داعش :مشکلات کشور یمن از یه طرف و از طرف دیگر حمله عربستان باعث ششد تا یمن به کشور مناسب برای تروریست ها ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » حمله داعش به مدرسه های دخترانه استان عدن در یمن

حمله داعش به مدرسه های دخترانه استان عدن در یمن

حمله داعش به مدرسه های دخترانه استان عدن در یمن

حمله داعش به مدرسه های دخترانه استان عدن در یمن

اخبار داعش :مشکلات کشور یمن از یه طرف و از طرف دیگر حمله عربستان باعث ششد تا یمن به کشور مناسب برای تروریست ها از جمله داعش تبدیل شود و داعش با حضور خود در یمن دست به جنایت های مختلف زد.

میهن گرام :عناصر گروهک تروریستی داعش روز دوشنبه با حمله به مدارس دخترانه استان عدن در جنوب یمن، به خانواده های دانش آموزان دختر این مدارس سه روز مهلت دادند تا نوع پوشش این دانش آموزان را تغییر دهند.

به گزارش میهن گرام و به پایگاه خبری المسیره یمن، عناصر گروهک تروریستی داعش با یورش به مدارس دخترانه عدن هشدار دادند که در صورت انجام نشدن خواسته های آن ها این مدارس را منفجر خواهند کرد.

گروهک تروریستی داعش نوع پوشش دختران مدارس عدن را تکفیر کرده است.
تجاوز نظامی و اشغال یمن از سوی عربستان و متحدانش سبب افزایش چشمگیر فعالیت های تروریستی به ویژه در مناطق جنوبی یمن شده است.
منابع محلی از ارتباط این گروه های تروریستی با عربستان خبر داده اند.

در روزهای گذشته افراد مسلح به خانه سالمندن در محله «الشیخ عثمان» در شهر عدن حمله کردند.
در پی حمله افراد مسلح ناشناس به خانه سالمندان در شهر عدن ۱۶ نفر کشته شدند.

استان عدن که اکنون در اشغال مزدوران عربستانی است، در ماه های اخیر شاهد موج وسیعی از خشونت ها به ویژه از سوی گروه های تروریستی مورد حمایت عربستان از جمله القاعده است.
منبع:ایرنا

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات