حمله کردن یک دختر نوجوان داعشی به پلیس آلمان Reviewed by Momizat on . حمله کردن یک دختر نوجوان داعشی به پلیس آلمان اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش توانسته با تبلیغات گسترده خود به خصوص از طریق فضای مجازی تعداد زیادی به عضویت خ حمله کردن یک دختر نوجوان داعشی به پلیس آلمان اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش توانسته با تبلیغات گسترده خود به خصوص از طریق فضای مجازی تعداد زیادی به عضویت خ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » حمله کردن یک دختر نوجوان داعشی به پلیس آلمان

حمله کردن یک دختر نوجوان داعشی به پلیس آلمان

حمله کردن یک دختر نوجوان داعشی به پلیس آلمان

حمله کردن یک دختر نوجوان داعشی به پلیس آلمان

اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش توانسته با تبلیغات گسترده خود به خصوص از طریق فضای مجازی تعداد زیادی به عضویت خود در بیاورد که این افراد به عضویت در داعش به مناطق تحت کنترل داعش می روند.

به گزارش میهن گرام :به نقل از دیلی میل؛ پلیس آلمان دختر ۱۵ ساله‌ای را دستگیر کرد که هفته گذشته با چاقو به یک افسر زن حمله و به شدت او را مجروح کرده بود. تحقیقات تکمیلی از “سفیه” نشان داد وی که در سفر به سوریه و پیوستن به داعش ناکام مانده بود، تصمیم به انجام حملات تروریستی در آلمان گرفت.

صفیه زمانیکه فقط ۷ سال داشت تحت تعالیم افراط‌گرایی قرار گرفت و ماه گذشته نیز تلاش کرد به سوریه سفر کند؛ اما مادر این دختر نوجوان آلمانی پس از آگاهی از تصمیم شوم او به ترکیه رفت و در منطقه‌ای مرزی صفیه را پیدا کرد. مادر این دختر توانست او را به آلمان بازگرداند؛ اما صفیه تصمیم گرفت در همین کشور اقدام به اعمال تروریستی کند. ضربه‌ای که صفیه به افسر پلیس وارد کرد، یک شریان حیاتی در گردن وی را پاره کرد و وضعیت افسر یاد شده را در حالت اضطرار قرار داده است.

صفیه به اتهام تلاش برای قتل و حمایت از سازمان‌های تروریستی بازداشت شده است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات