انتقام از پوتین با بریدن سر یک دختر بچه روس Reviewed by Momizat on . انتقام از پوتین با بریدن سر یک دختر بچه روس اخبار داعش :بعد از قدرت گرفتن داعش در منطقه روسیه به کمک دولت سوریه آمد و به مبارزه با داعش پرداخت و توانست ضربه های انتقام از پوتین با بریدن سر یک دختر بچه روس اخبار داعش :بعد از قدرت گرفتن داعش در منطقه روسیه به کمک دولت سوریه آمد و به مبارزه با داعش پرداخت و توانست ضربه های Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » انتقام از پوتین با بریدن سر یک دختر بچه روس

انتقام از پوتین با بریدن سر یک دختر بچه روس

انتقام از پوتین با بریدن سر یک دختر بچه روس

انتقام از پوتین با بریدن سر یک دختر بچه روس

اخبار داعش :بعد از قدرت گرفتن داعش در منطقه روسیه به کمک دولت سوریه آمد و به مبارزه با داعش پرداخت و توانست ضربه های سنگینی به این گروه تروریستی وارد کند که البته با مشکلاتی نیز همراه بود.

به نقل از اسکای نیوز، اقدام یک پرستار ازبک که برای انتقام از  پوتین سر یک دختر بچه روس را برید، جامعه روسیه را شوکه کرد. این زن در حالیکه سر قطع شده طفل روسی را به دست داشت به خیابان آمد و با سر دادن شعار مدعی شد که این جنایت را به خاطر انتقام از اعمال وحشیانه پوتین در سوریه مرتکب شده است.

یک سخنگوی کرملین گفت: «اظهارات این زن نشان می دهد که وی دچار اختلالات روانی است.” وی در ادامه گفت: “شاید من اشتباه می کنم. من کارشناس و یا قاضی نیستم اما واضح است که ما از زنی سخن می گوییم که یک بیمار روانی است.»

این زن ازبک در ویدئویی که روز پنج شنبه از وی منتشر شده عنوان کرده است: «از کسانی که جوی خون به راه انداخته اند انتقام گرفته ام.» وی افزوده است: «به چه علت مسلمانان را قتل عام می کنید؟ آنها هم انسانند و حق حیات دارند.»

ویدئوهایی که  پیشتر از وی منتشر شده بیانگر این مطلب است که او قصد سفر به سوریه را داشته اما به دلیل فقر مالی قادر به این کار نشده است.

این در حالی است که روسیه از هشتم مهر ماه سال جاری با مجوز دولت سوریه حمله به مواضع گروه تکفیری داعش و دیگر گروه‌های تروریستی را در داخل سوریه آغاز کرد. ارتش سوریه طی ماه های گذشته با پشتیبانی این حملات هوایی، پیشروی‌های چشم‌گیری در شمال کشور و به سمت مرزهای ترکیه داشته و بسیاری از مسیرهای تدارکاتی تروریست‌های داعش را مسدود کرده است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات