ناپدید شدن همسر آلمانی ابوبکر بغدادی سرکرده داعش Reviewed by Momizat on . ناپدید شدن همسر آلمانی ابوبکر بغدادی سرکرده داعش اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش در وضعیت خوبی قرار ندارد و اکنون خبرهایی از ناپدید شدن همسر آلمانی ابوبکر ب ناپدید شدن همسر آلمانی ابوبکر بغدادی سرکرده داعش اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش در وضعیت خوبی قرار ندارد و اکنون خبرهایی از ناپدید شدن همسر آلمانی ابوبکر ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ناپدید شدن همسر آلمانی ابوبکر بغدادی سرکرده داعش

ناپدید شدن همسر آلمانی ابوبکر بغدادی سرکرده داعش

ناپدید شدن همسر آلمانی ابوبکر بغدادی سرکرده داعش

ناپدید شدن همسر آلمانی ابوبکر بغدادی سرکرده داعش

اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش در وضعیت خوبی قرار ندارد و اکنون خبرهایی از ناپدید شدن همسر آلمانی ابوبکر بغدادی سرکرده داعش نیز منتشر شده است که تلاش ها برای پیدا کردن او ادامه دارد.

به گزارش میهن گرام :منابع عراقی در استان نینوا اعلام کردند همسر ابوبکر البغدادی سرکرده داعش که ملّیت آلمانی دارد، در شرایط مبهمی ناپدید شده و از سرنوشت وی خبری در دست نیست. وی به‌همراه دو دختر همراه خود ناپدید شده است، گروه تروریستی داعش از مأمور شدن یک تیم ویژه برای تعقیب همسر البغدادی و دستگیری وی خبر داده است.

بر اساس گزارش المسله، این منابع گفتند اطلاعات دریافتی تأکید می‌کند که همسر آلمانی ابوبکر البغدادی به‌نام دایان کروگر در شرایط مبهمی به‌همراه دو دختر دیگر که در مأموریت‌های محوله وی را همراهی می‌کنند، گریخته است.

همسر فراری ابوبکر البغدادی ریاست آنچه را دادگاه امور زنان خوانده می‌شد، به‌عهده داشت و به امور آنها رسیدگی و به‌اصطلاح درباره آنها احکام شرعی مطابق عقاید انحرافی و جاهلی داعشی‌ها صادر می‌کرد.

به‌گفته این منابع، داعش یک گروه ویژه را برای رسیدگی به فرار همسر البغدادی تشکیل داده و ابوبکر البغدادی دستور داده است همسر فراری وی و دو همراهش را دستگیر کنند، اما تا کنون از سرنوشت آنها خبری در دست نیست.

یک منبع در یگان اطلاعات عراق اواخر سال گذشته میلادی از نام و ملیت همسر آلمانی ابوبکر البغدادی پرده برداشته و اعلام کرده بود که سازمان اطلاعات آلمان، اطلاعات مهمی را از وی در اختیار سازمان اطلاعاتی عراق قرار داده است.

هشتم اکتبر ۲۰۱۵ یک منبع محلی در استان نینوا فاش کرده بود که ابوبکر البغدادی یک دختر آلمانی را در دادگاهی در نینوا به عقد خود درآورد که این امر در سایه سانسور شدید صورت گرفت و اخبار ضد و نقیضی در آن زمان درباره باقی ماندن البغدادی و این دختر آلمانی یا خروجشان از موصل منتشر شده بود.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات