ارتش سوریه شهرک خناصر را آزاد کرد Reviewed by Momizat on . ارتش سوریه شهرک خناصر را آزاد کرد اخبار داعش :چندی پیش خبرهایی از اشغال شهرک خناصر توسط داعش منتشر شد. اکنون نیز خبرهایی از آزاد سازی دوباره شهرک خناصر توسط ارت ارتش سوریه شهرک خناصر را آزاد کرد اخبار داعش :چندی پیش خبرهایی از اشغال شهرک خناصر توسط داعش منتشر شد. اکنون نیز خبرهایی از آزاد سازی دوباره شهرک خناصر توسط ارت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ارتش سوریه شهرک خناصر را آزاد کرد

ارتش سوریه شهرک خناصر را آزاد کرد

ارتش سوریه شهرک خناصر را آزاد کرد

ارتش سوریه شهرک خناصر را آزاد کرد

اخبار داعش :چندی پیش خبرهایی از اشغال شهرک خناصر توسط داعش منتشر شد. اکنون نیز خبرهایی از آزاد سازی دوباره شهرک خناصر توسط ارتش سوریه منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :ارتش سوریه ششم اسفندماه به یک پیروزی دیگر در برابر داعش دست یافت.

نیروهای ارتش سوریه توانستند که شهرک “خناصر” و روستای “مغیرات” در حومه جنوبی استان حلب را از لوث تروریست های تکفیری پاکسازی کنند.

در عملیات امروز ارتش سوریه ده ها تن از تروریست های داعشی به هلاکت رسیدند که تعدادی از جنازه های آنها به دست نیروهای ارتش افتاد.

ارتش سوریه برای بازکردن جاده استراتژیک اثریا خناصر باید کنترل چندین نقطه دیگر در این جاده را در دست بگیرد تا این جاده برای رفت و آمد مسافران شهر حلب امن باشد.

گروه تروریستی داعش مناطقی در حومه جنوبی، شرقی و شمالی استان حلب از جمله شهرهای “الباب” و “منبج” را در اشغال خود دارد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات