دستگیری سرکرده خطرناک داعش در عرسال لبنان +عکس Reviewed by Momizat on . دستگیری سرکرده خطرناک داعش در عرسال لبنان +عکس اخبار داعش :یکی دیگر از سرکرده های خطرناک داعش نیز دستگیر شد. در روزهای اخیر تعداد زیادی از سرکرده های داعش یا دس دستگیری سرکرده خطرناک داعش در عرسال لبنان +عکس اخبار داعش :یکی دیگر از سرکرده های خطرناک داعش نیز دستگیر شد. در روزهای اخیر تعداد زیادی از سرکرده های داعش یا دس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » دستگیری سرکرده خطرناک داعش در عرسال لبنان +عکس

دستگیری سرکرده خطرناک داعش در عرسال لبنان +عکس

دستگیری سرکرده خطرناک داعش در عرسال لبنان +عکس

دستگیری سرکرده خطرناک داعش در عرسال لبنان +عکس

اخبار داعش :یکی دیگر از سرکرده های خطرناک داعش نیز دستگیر شد. در روزهای اخیر تعداد زیادی از سرکرده های داعش یا دستگیر شده اند و یا به هلاکت رسیدند و این بار سرکرده خطرناک داعش در عرسال لبنان دستگیر شد.

به گزارش میهن گرام :ارتش لبنان از دستگیری «احمد محمد آمون» معروف به «البریص» سرکرده گروه تروریستی داعش را در محله الجماله شهرک عرسال در شرق لبنان و نزدیک مرزهای سوریه خبر داد.

براساس اعلام ارتش لبنان ، بین نیروهای ارتش و عناصر مسلح گروه‌های تروریستی در شهرک عرسال درگیری صورت گرفته است.

براساس این گزارش، عناصر یک گروه مسلح وابسته به داعش در شهرک عرسال به روی خانه یک لبنانی از آل وهبه بعد از اقدام ارتش در بازداشت تروریست تکفیری احمد آمون، آتش گشودند.

منابع خبری لبنان پیش از این از همکاری گسترده امون با تروریست‌های مستقر در ارتفاعات مرزی عرسال و تلاش در راستای بر هم امنیت ملی لبنان خبر داده بودند.

تلویزیون المیادین نیز در خبری فوری از درگیری‌ نیروهای ارتش لبنان و عناصر تروریستی داعش در ارتفاعات عرسال خبر داد و تاکید کرد که این درگیری‌ها در پی دستگیری احمد محمد امون توسط ارتش لبنان از سر گرفته شدند.

دستگیری سرکرده داعش

دستگیری سرکرده خطرناک داعش در عرسال لبنان +عکس

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات