هلاکت معاون ابوبکر بغدادی در موصل Reviewed by Momizat on . هلاکت معاون ابوبکر بغدادی در موصل اخبار داعش :در روز های اخیر تعدادی زیادی از سرکرده های داعش به هلاکت رسیده اند و یا اسیر شده اند که در ادامه هلاکت اعضا داعش ا هلاکت معاون ابوبکر بغدادی در موصل اخبار داعش :در روز های اخیر تعدادی زیادی از سرکرده های داعش به هلاکت رسیده اند و یا اسیر شده اند که در ادامه هلاکت اعضا داعش ا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هلاکت معاون ابوبکر بغدادی در موصل

هلاکت معاون ابوبکر بغدادی در موصل

هلاکت معاون ابوبکر بغدادی در موصل

هلاکت معاون ابوبکر بغدادی در موصل

اخبار داعش :در روز های اخیر تعدادی زیادی از سرکرده های داعش به هلاکت رسیده اند و یا اسیر شده اند که در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار خبرهایی از هلاکت معاون ابوبکر بغدادی در موصل منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از پایگاه سما بغداد؛ ابوباقر الکریزی سخنگوی گردان های دفاع ملی عراق گفت: معاون ابوبکر البغدادی در موصل کشته شد.

وی ضمن اعلام این مطلب افزود: بر اساس گزارش های دقیقی که به دست ما رسیده است عبدالامیر السلبی معاون سرکرده گروه تروریستی داعش در جریان عملیات هوایی در منطقه الاصلاح شهر موصل کشته شده است.

در همین حال عشایر استان الانبار در غرب عراق بخش های شمالی و جنوبی شهر فلوجه را از اشغال تروریست های داعش خارج کردند.

عشیره الجمیله با کمک چند عشیره دیگر، شمال و جنوب شهر فلوجه را از تروریست های داعشی پاکسازی کردند .
منبع: خبرگزاری میزان

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات