احتمال اعدام بیش از صد تروریست سعودی در عراق Reviewed by Momizat on . احتمال اعدام بیش از صد تروریست سعودی در عراق اخبار داعش :گروه تروریستی داعش و سایر تروریست ها در عراق و سوریه در حال عقب نشینی می باشد و بسیاری اعضا آن ها نیز ب احتمال اعدام بیش از صد تروریست سعودی در عراق اخبار داعش :گروه تروریستی داعش و سایر تروریست ها در عراق و سوریه در حال عقب نشینی می باشد و بسیاری اعضا آن ها نیز ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » احتمال اعدام بیش از صد تروریست سعودی در عراق

احتمال اعدام بیش از صد تروریست سعودی در عراق

احتمال اعدام بیش از صد تروریست سعودی در عراق

احتمال اعدام بیش از صد تروریست سعودی در عراق

اخبار داعش :گروه تروریستی داعش و سایر تروریست ها در عراق و سوریه در حال عقب نشینی می باشد و بسیاری اعضا آن ها نیز به هلاکت رسیدن و یا دستگیر شده اند. تعداد زیادی تروریست سعودی نیز قرار است در عراق اعدام شوند.

به گزارش میهن گرام :مسؤولان عراقی جمعه گذشته حکم اعدام عبدالله عزام القحطانی یکی از اتباع سعودی را اجرا کردند. او سال ۲۰۰۹ میلادی دستگیر و در ارتباط با چندین اتهام تروریستی مانند قتل تعدادی طلاساز در بغداد، انفجار تعدادی از وزارتخانه ها و ساختمانها و قتل چند نفر، مجرم شناخته شد.
روزنامه “القدس العربی” به نقل از وکلای عراقی که سفارت عربستان در بغداد آنها را برای پیگیری وضعیت زندانیان سعودی در زندانهای عراق تعیین کرده است، اعلام کرد که احکام اعدام هفت سعودی تایید و برای اجرا امضا شده است، و پیش‌بینی می شود که آنان در چند روز آینده اعدام شوند.
“ثامر السبهان” سفیر سعودی در بغداد گفت که وی از دولت عراق خواسته است با مسؤولان وزارت دادگستری به منظور بررسی موضوع زندانیان سعودی، آگاهی از وضعیت و شرایط محاکمه آنها، بحث درباره محاکمه دوباره آنها با حضور وکلای تعیین شده و نمایندگان سفارت عربستان در بغداد و بررسی اعطای حقوق قانونی و انسانی به آنها در زمینه ملاقات با بستگان خود – حتی در صورت وجود احکام اعدام- ملاقات کند.
این درحالی است که ابراهیم العبادی دبیر وزارتخانه کشور عراق تأکید کرده است که مسؤولان عراقی سعودی های محکوم شده در پرونده های تروریستی را به عربستان تحویل نخواهند داد.
وی خاطرنشان کرد: این افراد مشمول توافقنامه تبادل زندانیان بین عربستان و عراق نمی شوند، زیرا فقط محکومان سعودی مرتبط با پرونده های جنایی و مالی مشمول این توافقنامه هستند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات