کودک آفریقایی داعش در حال سر بریدن +عکس Reviewed by Momizat on . کودک آفریقایی داعش در حال سر بریدن +عکس اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش در تلاش برای تربیت کودکان به سبک خود می باشد و حتی در بعضی از اعدام های خود از این ک کودک آفریقایی داعش در حال سر بریدن +عکس اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش در تلاش برای تربیت کودکان به سبک خود می باشد و حتی در بعضی از اعدام های خود از این ک Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » کودک آفریقایی داعش در حال سر بریدن +عکس

کودک آفریقایی داعش در حال سر بریدن +عکس

کودک آفریقایی داعش در حال سر بریدن +عکس

کودک آفریقایی داعش در حال سر بریدن +عکس

اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش در تلاش برای تربیت کودکان به سبک خود می باشد و حتی در بعضی از اعدام های خود از این کودک ها نیز استفاده میکند. این بار یک کودک سیاه پوست آفریقایی دست به جنایت هولناکی زد.

به گزارش میهن گرام :در ویدئوی تازۀ گروه تروریستی داعش، یک کودک آفریقایی تبار یک اسیر را سر می‌بُرد و سربازان آمریکای» را تهدید می‌کند.

در این ویدئو یک پسر بچۀ آفریقایی‌تبار بی‌رحمانه یکی از اعضای گروه تروریستی جبهه الشام را سرمی‌برد.

این گروه مخالف دولت بشار اسد، رئیس جمهور سوریه از گروه‌هایی است که آمریکا از آن‌ها به عنوان «مخالفین معتدل» یاد کرده و به حمایت از آن‌ها می‌پردازد.

جبهه الشام در دسامبر سال ۲۰۱۴ (حدود آذر ۱۳۹۴) تاسیس شد و پایگاه اصلی آن در حومۀ حلب در شمال سوریه است.

پسربچۀ داعشی پیش از اقدام به قتل این فرد سوری، خطاب به هر سرباز امریکایی و هر سرباز مورد حمایت امریکا که پا به خاک سوریه بگذارد می‌گوید آن‌ها نیز با چنین سرنوشتی روبرو خواهند شد.

وی که در ویدئو به زبان انگلیسی سخن می‌گوید به عنوان فرزند ابو دردا، یکی از تروریست‌های گروه داعش معرفی می شود.

این کودک داعشی در جریان این ویدئوی ۱۸ دقیقه ای می‌گوید آمادۀ دیدار با سربازان آمریکایی است، سپس با یک چاقو سر قربانی خود را که در مقابلش و رو به دوربین زانو زده است می‌برد و بر پشت وی می‌گذارد.

استفاده از کودکان در ویدئوهای تبلیغاتی گروه تروریستی داعش اخیراً معمول شده است. این کودکان که در این ویدئوها دست به اقدامات جنایتکارانۀ بسیاری می‌زنند به نوعی خود قربانی جنایات گروه تکفیری داعش هستند.

در ماه مارس ۲۰۱۵ داعش ویدئویی منتشر کرد که در آن یک کودک داعشی با شلیک گلوله یک عرب-اسرائیلی را به اتهام جاسوسی می‌کشد.

در اوایل ژانویۀ امسال نیز یک پسربچۀ داعشی که با لهجۀ بریتانیایی سخن می‌گفت در یک ویدئو مقامات انگلیس را تهدید کرد.

کودک داعشی

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات