اعدام دو پیر زن با گلوله توسط داعش Reviewed by Momizat on . اعدام دو پیر زن با گلوله توسط داعش اخبار داعش :اعضای گروه تروریستی تکفیری داعش باز هم دست به جنایت دیگری زدند و این بار دو پیرزن را به جرم دشنام گویی به سرکردگا اعدام دو پیر زن با گلوله توسط داعش اخبار داعش :اعضای گروه تروریستی تکفیری داعش باز هم دست به جنایت دیگری زدند و این بار دو پیرزن را به جرم دشنام گویی به سرکردگا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام دو پیر زن با گلوله توسط داعش

اعدام دو پیر زن با گلوله توسط داعش

اعدام دو پیر زن با گلوله توسط داعش

اعدام دو پیر زن با گلوله توسط داعش

اخبار داعش :اعضای گروه تروریستی تکفیری داعش باز هم دست به جنایت دیگری زدند و این بار دو پیرزن را به جرم دشنام گویی به سرکردگان داعش اعدام کردند. داعش با این جنایات سعی در ترساندن مردم دارد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از پایگاه خبری المعلومة و بنا بر اعلام شاهدان عینی، تروریست های داعش این دو پیرزن را به بهانه دشنام گویی به سرکردگان داعش در یکی از بازارهای محلی شرقاط با شلیک گلوله اعدام کردند.

شاهدان عینی افزودند: سرکردگان داعش جنایتکار با صدور فرمانی دستور داده اند، هر کس که به داعش بد بگوید باید اعدام شود و این دو پیرزن را هم مخالف خود و مهدور الدم دانستند.

این روزها، داعش با شکست های پی در پی در مناطق زیادی از جمله شمال بیجی تحت محاصره قرار دارد.

نیروهای نظامی، بسیج مردمی و عشایر توانسته اند مراکز تجمع داعش را در همه محورهای بیجی تحت محاصره قرار داده و به کوههای مکحول در شمال این شهر برسند.

گروه تروریستی داعش از خرداد ماه سال گذشته (۹۳) تاکنون بخش های زیادی از شمال و غرب عراق را اشغال و مرتکب جنایات زیادی شده است.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات