دستگیر شدن مسئول توبه و بيعت داعش Reviewed by Momizat on . دستگیر شدن مسئول توبه و بيعت داعش اخبار داعش :در ادامه دستگیری سرکرده های داعش این بار مسئول توبه و بيعت داعش دستگیر شد. گروه تروریستی داعش در روزهای اخیر در حا دستگیر شدن مسئول توبه و بيعت داعش اخبار داعش :در ادامه دستگیری سرکرده های داعش این بار مسئول توبه و بيعت داعش دستگیر شد. گروه تروریستی داعش در روزهای اخیر در حا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » دستگیر شدن مسئول توبه و بيعت داعش

دستگیر شدن مسئول توبه و بيعت داعش

دستگیر شدن مسئول توبه و بيعت داعش

دستگیر شدن مسئول توبه و بيعت داعش

اخبار داعش :در ادامه دستگیری سرکرده های داعش این بار مسئول توبه و بيعت داعش دستگیر شد. گروه تروریستی داعش در روزهای اخیر در حال شکست در مناطق مختلف و از دست دادن سرکرده های خود می باشد که باعث ضعیف شدن این گروه شده است.

به گزارش میهن گرام :سرتیپ “سرحد قادر” به شبکه سومریه نیوز گفت: نیروهای پلیس با هماهنگی اداره اطلاعات توانستند این فرد را در مرکز استان کرکوک به دام بیندازند.

وی افزود: این فرد به همراه گروهی از آوارگان وارد کربلا شده و در آنجا به دلیل همراه نداشتن کارت شناسایی بازداشت شده بود؛ ولی پس از ۲ ماه آزاد شد.

سرحد قادر خاطرنشان کرد: این فرد پس از ورود به کرکوک با کارت شناسایی جعلی، در عملیاتی دستگیر شد.

فرمانده پلیس حومه کرکوک تأکید کرد: این سرکرده داعشی در سال ۲۰۰۵ زندانی نیروهای آمریکایی بود؛ وی پس از مدتی همکاری با القاعده به چند گروه تروریستی دیگر پیوست و آخرین گروه نیز داعش بود.

سرحد قادر خاطرنشان کرد: این فرد به حضور در درگیریها با نیروهای پیشمرگه و چند نبرد دیگر در اطراف کرکوک اعتراف، و اطلاعات مهمی را در خصوص گروه تروریستی داعش فاش کرده است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات