داعش ۲۰ تن از نیروهای خود را کشت Reviewed by Momizat on . داعش 20 تن از نیروهای خود را کشت اخبار داعش :اعضای گروه تروریستی داعش در مبارزه در مناطق مختلف در حال شکست می باشند و از طرفی هم کاهش حقوق اعضا داعش باعث شده رو داعش 20 تن از نیروهای خود را کشت اخبار داعش :اعضای گروه تروریستی داعش در مبارزه در مناطق مختلف در حال شکست می باشند و از طرفی هم کاهش حقوق اعضا داعش باعث شده رو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » داعش ۲۰ تن از نیروهای خود را کشت

داعش ۲۰ تن از نیروهای خود را کشت

داعش ۲۰ تن از نیروهای خود را کشت

داعش 20 تن از نیروهای خود را کشت

اخبار داعش :اعضای گروه تروریستی داعش در مبارزه در مناطق مختلف در حال شکست می باشند و از طرفی هم کاهش حقوق اعضا داعش باعث شده روی به فرار کردن بیاورند ولی افراد که هنگاه فرار دستگیر شودند به دستور بغدادی اعدام می شوند.

به گزارش میهن گرام :به نقل از پی‌تی‌آی، داعش گروهی از شبه نظامیان خود را که قصد فرار از موصل عراق را داشتند در انظار عمومی اعدام کرد.

یک منبع محلی در این باره می‌گوید: این افراد روز جمعه در ایستگاه بازرسی در نزدیکی موصل به عنوان سربازانی که مواضع خود در جبهه‌های جنگ غرب موصل را ترک کرده‌ بودند شناسایی و برای محاکمه به دادگاه ارجاع داده شدند.

وی ادامه داد: دادگاه نیز پس از بازجویی، به اتهام خیانت آنها را به اعدام محکوم کرد.

شاهدان می‌گویند، بریدن سر این افراد در واقع هشداری به سایر اعضای داعش بوده که ممکن است قصد ترک پست‌های خود در مناطق جنگی را داشته باشند. سر این افراد در مرکز موصل و در مقابل چشم صدها تن از مردم واکثر فرماندهان و اعضای داعش از تنشان جدا شد.

این منبع آگاه افزود: مشاهده این مجازات سنگین موجب وحشت اعضای این گروه شد.

داعش افرادی را که پست‌های خود را بدون اجازه ترک می‌کنند، خائن و دشمن خلافت خود خوانده‌اش می‌داند.

این اولین باری نیست که داعش اعضای خود را به اتهام خیانت مجازات می‌کند. پیش از این در خبرهای منتشر شده بود، شبه نظامیانی که یکی از شهرهای تحت اشغال داعش را به نیروهای عراقی باختند و به موصل گریختند در انظار عمومی زنده زنده سوزانده شدند.

در ماه دسامبر نیز این گروه تروریستی ۱۰ تن از اعضای خود را به دلیلی مشابه سر برید. در ماه نوامبر نیز داعش ۷۳ تن از شبه نظامیان خود را به دلیل فراز از جنگ با پیشمرگ‌ها در سنجار اعدام کرد.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات