تجاوز به زنان آواره سوری و عراقی در اروپا Reviewed by Momizat on . تجاوز به زنان آواره سوری و عراقی در اروپا اخبار داعش :بعد از قدرت گرفتن داعش در عراق و سوریه خیلی از مردم این کشور مجبور به ترک محل زندگی خود شدند تا زندگی راحت تجاوز به زنان آواره سوری و عراقی در اروپا اخبار داعش :بعد از قدرت گرفتن داعش در عراق و سوریه خیلی از مردم این کشور مجبور به ترک محل زندگی خود شدند تا زندگی راحت Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » تجاوز به زنان آواره سوری و عراقی در اروپا

تجاوز به زنان آواره سوری و عراقی در اروپا

تجاوز به زنان آواره سوری و عراقی در اروپا

تجاوز به زنان آواره سوری و عراقی در اروپا

اخبار داعش :بعد از قدرت گرفتن داعش در عراق و سوریه خیلی از مردم این کشور مجبور به ترک محل زندگی خود شدند تا زندگی راحتی داشته باشند ولی خیلی از آنان هنگام مهاجرت جان خود را از دست دادند و خیلی دیگر با مشکلات مختلفی مواجه شدند.

به گزارش میهن گرام :سازمان عفو بین الملل روز گذشته ۲۸ دی ماه در گزارشی، از آمار بالای تجاوزات جنسی به زنان آواره سوری و عراقی در اروپا خبر داد.

بر پایه این گزارش، این سازمان طی ماه های گذشته با انجام مصاحبه هایی با برخی از این زنان و اقرار آنها بر این مسئله، این گزارش را منتشر کرده است.

در همین راستا “مسئول پاسخگویی به بحران های غیر دولتی این سازمان” خاطر نشان ساخت: بسیاری از این زنان قربانی، برای اینکه بتوانند از مرزهای مجارستان، کرواسی و یونان عبور کنند تن به خواسته های پلید نیروهای امنیتی این کشورها داده اند.

«تیرانا حسن» افزود: این فاجعه مایه خفت و خواری است چرا که نباید زندگی این زنان آواره در اروپا مورد تهدید قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: این پناهجویان با وضع بهداشتی خیلی بدی نیز مواجه هستند تا جایی که در مواردی، زنان و مردان از یک دستشویی و یک حمام استفاده می کنند.

شایان ذکر است که با ورود داعش به کشورهای عراق و سوریه، بسیاری از مردان و زنان این دو کشور برای حفظ جان خود به کشورهای اروپایی پناه بردند اما خبرهای رسیده از رفتارهای غیر انسانی اروپایی ها با این پناه جویان حاکیست.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات