دستور ابوبکر البغدادی برای اعدام نیروهای فراری Reviewed by Momizat on . دستور ابوبکر البغدادی برای اعدام نیروهای فراری اخبار داعش :در روزهای اخیر که گروه تروریستی تکفیری داعش در حال شکست خوردن در مناطق مختلف می باشند سرکرده داعش دست دستور ابوبکر البغدادی برای اعدام نیروهای فراری اخبار داعش :در روزهای اخیر که گروه تروریستی تکفیری داعش در حال شکست خوردن در مناطق مختلف می باشند سرکرده داعش دست Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » دستور ابوبکر البغدادی برای اعدام نیروهای فراری

دستور ابوبکر البغدادی برای اعدام نیروهای فراری

دستور ابوبکر البغدادی برای اعدام نیروهای فراری

دستور ابوبکر البغدادی برای اعدام نیروهای فراری

اخبار داعش :در روزهای اخیر که گروه تروریستی تکفیری داعش در حال شکست خوردن در مناطق مختلف می باشند سرکرده داعش دستور جدیدی را اعلام کرد که بنا بر این دستور افرادی که از میادین نبرد فرار کنند اعدام خواهند شد.

به گزارش میهن گرام :برخی منابع عراقی از دستور جدید «ابوبکر ابغدادی» به نیروهای تحت اختیارش خبر دادند.

به گفته این منابع، رهبر خودخوانده گروه تروریستی تکفیری داعش، طی ابلاغیه به سرکردگان ولایت های مختلف داعش، در نینوا، صلاح الدین و الانبار دستور داده است، هر یک از عناصر این گروه تروریستی که میادین نبرد فرار کند، محکوم به اعدام است و باید بلافاصله اعدام شود.

در راستای این دستور، روز گذشته ۳۵ تروریست داعشی، در کمپ قزلانی در نزدیکی موصل به دلیل فرار از میدان نبرد، اعدام شدند.

پیش از این نیز چندین مرتبه این حکم اجرا شده بود ولی تاکنون ابلاغیه ای در این باره صادر نشده بود، بلکه دادگاه داعش در موصل عراق و یا رقه در سوریه، این حکم را صادر می کرد.

ولی اکنون با صدور این دستور از سوی ابوبکر البغدادی، هر یک از سرکردگان داعش در ولایات مختلف تحت تسلط خود، می توانند اقدام به اجرای حکم درمورد فراریان کنند، بدون آنکه نیاز به صدور حکم از سوی دادگاه این گروه تروریستی باشد.

این دستور رهبر خودخوانده داعش، حاوی پیامی آشکار مبنی بر ضعف و ناتوانی داعش در عراق و سوریه، است.

طبق برخی آمارها، این گروه تروریستی در ماه های اخیر بیش از ۴۰ درصد از مناطق تحت تسلط خود را از دست داده است.

علاوه بر این تعداد زیادی از سرکردگان آن، به هلاکت رسیده و یا به اسارت رزمندگان سوری و عراقی درآمده اند.

با وجود چنین اوضاع آشفته ای، بغدادی، چاره ای جز صدور این دستور و ابلاغیه ندیده است تا از شکست ها مفتضحانه بیشتر، جلوگیری نماید.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات