اعدام ۱۰ زن در موصل توسط داعش Reviewed by Momizat on . اعدام ۱۰ زن در موصل توسط داعش جنایات داعش : بار دییگر گروه تروریستی داعش در موصل دست به جنایت بزرگی زد این گروه 10 زن بی گناه را در موصل اعدام کردند.تاکنون داعش اعدام ۱۰ زن در موصل توسط داعش جنایات داعش : بار دییگر گروه تروریستی داعش در موصل دست به جنایت بزرگی زد این گروه 10 زن بی گناه را در موصل اعدام کردند.تاکنون داعش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام ۱۰ زن در موصل توسط داعش

اعدام ۱۰ زن در موصل توسط داعش

اعدام ۱۰ زن در موصل توسط داعش

اعدام ۱۰ زن در موصل توسط داعش

جنایات داعش : بار دییگر گروه تروریستی داعش در موصل دست به جنایت بزرگی زد این گروه ۱۰ زن بی گناه را در موصل اعدام کردند.تاکنون داعش جنایت های زیادی را به زنان وارد کرده است از جمله جهاد نکاه و قوانین سنگین و اعدام و … که موجب کشته شدن تعداد زیادی از زنان شده است.

به گزارش خبرگزاری لبنانی آسیا، مدیر بخش رسانه در حزب دموکرات کردستان عراق اعلام کرد گروه تروریستی داعش ۱۰ زن را در موصل اعدام کرده است.

سعید مموزینی گفت: عناصر داعش این زنان را اعدام کردند زیرا تسلیم فشارهای آنان نشدند و تن به جهاد نکاح ندادند.

مموزینی افزود:گروه تکفیری داعش اخیرا ۸۷ زن را در موصل بازداشت کرده است، این گروه برای بهره برداری و سوء استفاده از زنان به بهانه های مختلف متوسل می شود. این گروه در ماههای اخیر دهها زن را به دلیل خودداری از پیوستن به داعش اعدام کرده است.

اعدام ۱۰ زن در موصل توسط داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات