فاجعه در حمله هوایی مصر به مواضع داعش Reviewed by Momizat on . فاجعه در حمله هوایی مصر به مواضع داعش اخبار داعش :مصر در سال های اخیر مشکلات زیادی داشته است و ورود داعش به این کشور بر این مشکلات افزوده است و همچنان درگیری ها فاجعه در حمله هوایی مصر به مواضع داعش اخبار داعش :مصر در سال های اخیر مشکلات زیادی داشته است و ورود داعش به این کشور بر این مشکلات افزوده است و همچنان درگیری ها Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » فاجعه در حمله هوایی مصر به مواضع داعش

فاجعه در حمله هوایی مصر به مواضع داعش

فاجعه در حمله هوایی مصر به مواضع داعش

فاجعه در حمله هوایی مصر به مواضع داعش

اخبار داعش :مصر در سال های اخیر مشکلات زیادی داشته است و ورود داعش به این کشور بر این مشکلات افزوده است و همچنان درگیری ها با داعش ادامه دارد. گروه تروریستی تکفیری داعش تاکنون جنایات زیادی را در مصر انجام داده است.

به گزارش میهن گرام :منابع خبری محلی در مصر اعلام کردند، نیروی هوایی این کشور حملات شدیدی را از صبح پنجشنبه گذشته ۱۱ دی ۱۳۹۴ علیه مواضع داعش در صحرای سینا آغاز کرده است.

همچنین منابع فلسطینی در این باره اظهار داشتند: جنگنده های نیروی هوایی مصر حملات گسترده ای را علیه مواضع داعش، که مسئول حملات دو سال گذشته به نظامیان مصری در صحرای سینا بود، آغاز کرده اند و در این میان وارد حریم هوایی غزه نیز شدند.

منابع بیمارستانی با تایید وقوع این حملات، در حالی که می خواستند نامشان فاش نشود در این باره ابراز داشتند: در هنگام وقوع این حملات، عناصر داعش وارد منازل اهالی منطقه شدند و جنگنده های مصری بدون توجه به این موضوع، آن منازل را هدف قرار دادند که طی آن ۱۵ غیر نظامی کشته و تعدادی مجروح شدند که در میان قربانیان این حمله هوایی یک کودک پنج ساله نیز به چشم می خورد.

هنوز ارتش و نیروی هوایی مصر این موضوع را تایید نکرده است.

از بدو ورود داعش به صحرای سینا در سال ۲۰۱۳ و تشکیل “ولایت سینا” در این صحرا، تعداد زیادی غیر نظامی و نظامیان مصری به دست عناصر این گروه تروریستی کشته شده اند.

همچنین این گروه تروریست مسئولیت سقوط هواپیمای روسی با ۲۲۴ مسافر را بر عهده گرفته است.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات