زن پاکستانی که به داعش پیوست Reviewed by Momizat on . زن پاکستانی که به داعش پیوست اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش با استفاده از تبلیغات خصوصا در فضای مجازی توانسته افراد زیادی جذب کند که تعداد زیادی از این افر زن پاکستانی که به داعش پیوست اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش با استفاده از تبلیغات خصوصا در فضای مجازی توانسته افراد زیادی جذب کند که تعداد زیادی از این افر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » زن پاکستانی که به داعش پیوست

زن پاکستانی که به داعش پیوست

زن پاکستانی که به داعش پیوست

زن پاکستانی که به داعش پیوست

اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش با استفاده از تبلیغات خصوصا در فضای مجازی توانسته افراد زیادی جذب کند که تعداد زیادی از این افراد که به گروه تروریستی تکفیری داع پیوسته اند را زنان تشکیل می دهند که خیلی از آنها فریب داعش را خورده و پشیمان می شوند.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی داعش استخدام جنگجویان پاکستانی را افزایش داده است و در حال گسترش نفوذ خود در این کشور می‌باشد.

روزنامه دیلی پاکستان در این زمینه نوشت: ابوبکر البغدادی رهبر داعش با برخی رهبران گروه‌های تروریستی همچنین افراط‌گرایان در پاکستان در ارتباط است و از آنها برای جذب نیرو استفاده می‌کند.

طبق این گزارش زنی به نام «بشری» که افکار تکفیری داشت، بعد از پیوستن به داعش همراه ۴ فرزند پسر خود برای جهاد راهی سوریه شده است.

بشری یک زن تحصیل کرده پاکستانی است که مدرک لیسانس خود را از دانشگاه پنجاب یکی از بهترین دانشگاه‌های این کشور دریافت کرده و به مدت ۵ سال مدیر مدرسه دینی «نورالهدی الاسلامی» در لاهور بوده است.

گزارش ها نشان می‌دهد بشری از مدت‌ها قبل از طریق نامه با ابوبکر البغدادی در ارتباط بود و سرانجام در تاریخ ۱۲ دسامبر سال جاری بدون اینکه چیزی به خانواده‌اش بگوید به سوریه گریخت.

مولاناسعید از مدیران مدارس دینی در پاکستان گفت: بشری اعلام کرده بود برای تدریس قرآن به منطقه قصور می‌رود اما نمی‌دانم چطور از سوریه سر درآورد.

این روزنامه پاکستانی در ادامه نوشته است: خانواده بشری بعد از پیگیری بسیار متوجه شدند وی از طریق کویته مرکز ایالت بلوچستان پاکستان راهی ایران و ار آنجا به سوریه رفته است.

به گزارش روزنامه نیوز، تعداد دیگری از زنان و جوانان در پاکستان ناگهان ناپدید شده‌اند که یکی از آنها خواهر مجری معروف تلویزیون است و همگی به سوریه رفته‌اند.

این گزارش می‌افزاید: بشری در حال حاضر از طریق واتس‌آپ و سایر برنامه های اینترنتی درحال ترغیب جوانان پاکستانی برای پیوستن به داعش است.

طبق این گزارش بشری موفق شده جوانی به نام ساجد را که ازتاجران موفق در پاکستان بود، جذب داعش کند و پس از مدتی وی از طریق ترکیه به سوریه رفت.

آسیه یک استاد مدرسه دینی نیز تحت تأثیر تبلیغات بشری قرار گرفت و قصد عزیمت به سوریه را داشت که برادرش از سفر وی جلوگیری کرد.

داعش با کمک برخی گروه‌های تروریستی مانند لشکر جهنگوی، طالبان و القاعده در حال گسترش نفوذ خود در پاکستان و جذب نیرو از این کشور هستند.
وزارت کشور پاکستان چندی پیش در گزارشی اعلام کرد بیشترین عملیات‌های تروریستی در این کشور مربوط به داعش است.

فعالیت داعش در پاکستان در حالی گسترش یافته که قاضی‌خلیل‌الله سخنگوی وزارت امورخارجه پاکستان اظهار داشت: داعش در این کشور حضور ندارد و هرگز به این گروه تروریستی مجال فعالیت در پاکستان را نخواهیم داد.


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات