خودرو زرهی داعش + عکس Reviewed by Momizat on . خودرو زرهی داعش + عکس اخبار داعش : اعضای گروه تروریستی داعش که توان مقابله رو در رو را با نیروهای عراقی ندارن از خودرو های زرهی استفاده میکنند.ابتدا این خودروها خودرو زرهی داعش + عکس اخبار داعش : اعضای گروه تروریستی داعش که توان مقابله رو در رو را با نیروهای عراقی ندارن از خودرو های زرهی استفاده میکنند.ابتدا این خودروها Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » خودرو زرهی داعش + عکس

خودرو زرهی داعش + عکس

خودرو زرهی داعش + عکس

خودرو زرهی داعش + عکس

اخبار داعش : اعضای گروه تروریستی داعش که توان مقابله رو در رو را با نیروهای عراقی ندارن از خودرو های زرهی استفاده میکنند.ابتدا این خودروهارا پر از مواد منفجره میکنند سپس با ورقه ها آهن آن را می پوشانند.

در ادامه نبردها میان نیروهای ارتش و حشدالشعبی عراق با تروریستهای داعش در مناطق حاشیه غربی شهر سامراء یک خودرو زرهی حامل صدها کیلوگرم مواد منفجره کشف و خنثی شد.

نیروهای داعش پس از تجهیز این خودرو به صدها کیلوگرم انواع مواد منفجره، بدنه آن را به طرز عجیب و غریبی با صفحات زرهی پوشانده اند.

به گفته کارشناسان نظامی این اقدام به هدف اطمینان از محفوظ مانده محموله مواد منفجره تا رسیدن خودرو بمبگذاری شده انتحاری به محل تعیین شده برای انفجار صورت می گیرد.

طی ماههای اخیر نیروهای داعش به طرز گسترده ای از خودروهای زره پوش شده انتحاری برای جلوگیری از پیشروی های نیروهای نظامی عراقی در بخشهای مختلف این کشور استفاده کرده اند.

داعش,اخبار داعش

تصاویر خودروی زرهی گروه تروریستی داعش

داعش,اخبار داعش

تصاویر خودروی زرهی گروه تروریستی داعش

داعش,اخبار داعش

خودرو زرهی داعش + عکس

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات