اعدام دو زن شیعه توسط داعش Reviewed by Momizat on . اعدام دو زن شیعه توسط داعش اخبار داعش :باز هم گروه وحشی داعش دست به جنایت دیگری زد و این بار دو زن شیعه را اعدام کرد. داعش بیشتر این جنایات را برای ترساندن مردم اعدام دو زن شیعه توسط داعش اخبار داعش :باز هم گروه وحشی داعش دست به جنایت دیگری زد و این بار دو زن شیعه را اعدام کرد. داعش بیشتر این جنایات را برای ترساندن مردم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام دو زن شیعه توسط داعش

اعدام دو زن شیعه توسط داعش

اعدام دو زن شیعه توسط داعش

اعدام دو زن شیعه توسط داعش

اخبار داعش :باز هم گروه وحشی داعش دست به جنایت دیگری زد و این بار دو زن شیعه را اعدام کرد. داعش بیشتر این جنایات را برای ترساندن مردم و جلوگیری از شورش مردم در مناطق تحت تصرف خود انجام می دهد.

به گزارش میهن گرام :منابع مطلع در استان نینوا اعلام کردند تروریست های داعشی در جدیدترین اقدام خویش دو زن اهل تلعفر غرب موصل را اعدام کردند.

تروریست های داعشی این دو زن به نام های صبیحه محمد یونس درویش و زلیخا عباس علی را پس از طلاق {همسران این دو زن اهل سنت بودند} به جرم شیعه بودن و کمک به دختران ایزدی برای فرار از دست داعشی ها در تلعفر اعدام کردند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات