ترکیه مقصد مقادیر زیادی از نفت داعش است Reviewed by Momizat on . ترکیه مقصد مقادیر زیادی از نفت داعش است اخبار داعش :همچنان مدارک و خبرهای جدید از همکاری نفتی داعش و ترکیه رو می شود. بعد از اینکه منتشر شدن خبرها و تصاویری از ترکیه مقصد مقادیر زیادی از نفت داعش است اخبار داعش :همچنان مدارک و خبرهای جدید از همکاری نفتی داعش و ترکیه رو می شود. بعد از اینکه منتشر شدن خبرها و تصاویری از Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » ترکیه مقصد مقادیر زیادی از نفت داعش است

ترکیه مقصد مقادیر زیادی از نفت داعش است

ترکیه مقصد مقادیر زیادی از نفت داعش است

ترکیه مقصد مقادیر زیادی از نفت داعش است

اخبار داعش :همچنان مدارک و خبرهای جدید از همکاری نفتی داعش و ترکیه رو می شود. بعد از اینکه منتشر شدن خبرها و تصاویری از همکاری ترکیه و داعش در زمینه قاچاق نفت دولت ترکیه به شدت این اخبار را تکذیب کرد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از راشاتودی، یک روزنامه نروژی جزئیات این گزارش را که از سوی یک شرکت مستقل مشاوره‌ای نفت و گاز و به درخواست وزارت خارجه نروژ تهیه شده، منتشر کرده است.

بنا به اعلام این روزنامه نروژی در بخشی از این گزارش آمده است: بخشی بزرگی از محموله‌های نفتی که از مرز ترکیه قاچاق می‌شوند از مناطق تحت کنترل داعش در سوریه و عراق می‌آیند. این محموله‌ها که توسط تانکرهایی و از مسیر قاچاق مرز را رد می‌کنند با قیمت بسیار پایین بین ۲۵ تا ۴۵ دلار در هر بشکه به فروش می‌رسند.

بار این محموله‌ها در بازار سیاه به قیمتی بسیار پایین‌تر به فروش می‌رسند.

در این گزارش نتیجه گرفته شده است: صادرات نفت داعش از طریق ترکیه و بازار سیاه صورت می‌گیرد بسیاری از قاچاقچیان و ماموران مرزی فاسد که به صدام برای دور زدن تحریم‌های بین‌المللی کمک کردند اکنون هم به داعش به صادرات نفت و وارد کردن پول نقد کمک می‌کنند.

این در حالی است که اوایل ماه دسامبر وزارت خارجه روسیه نیز شواهدی مبنی بر مبادله نفت داعش از طریق ترکیه منتشر کرد.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات