اعدام یک گربه توسط داعش Reviewed by Momizat on . اعدام یک گربه توسط داعش اخبار داعش :با قدرت گرفتن گروه تروریستی داعش در منطقه شاهد جنایات و اعدام های هولناکی از این گروه وحشی بوده ایم که باعث کشته شدن تعداد ز اعدام یک گربه توسط داعش اخبار داعش :با قدرت گرفتن گروه تروریستی داعش در منطقه شاهد جنایات و اعدام های هولناکی از این گروه وحشی بوده ایم که باعث کشته شدن تعداد ز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام یک گربه توسط داعش

اعدام یک گربه توسط داعش

اعدام یک گربه توسط داعش

اعدام یک گربه توسط داعش

اخبار داعش :با قدرت گرفتن گروه تروریستی داعش در منطقه شاهد جنایات و اعدام های هولناکی از این گروه وحشی بوده ایم که باعث کشته شدن تعداد زیادی از مردم کشورهای مختلف شده اند. حال اعضا داعش با انتشار فیلمی یک گربه را اعدام کردند.

به گزارش میهن گرام :انتشار یک فیلم ویدیویی از اعدام گربه ای توسط گروه تروریستی داعش به جرم کشتن و خوردن یک کبوتر در شبکه های اجتماعی از جمله یوتیوب تعجب همگان را برانگیخته است.

در این فیلم ویدیویی یک گربه در حالی که سر آن داخل یک کیسه سیاه قرار داده شده و از دیوار آویزان شده توسط گروه تروریستی داعش کشته می شود.
گروه تروریستی داعش برای اعدام مخالفان و حتی سرکرده های فراری خود نیز به شیوه های عجیب و غریبی دست می زند.
گردن زدن با شمشیر، زنده سوزاندن قربانیان، پرت کردن افراد از ارتفاع و کوه، انداختن افراد زنده زیر تانک، شلیک خمپاره مستقیم به افراد اسیر شده، قراردادن قربانیان در قفس های آهنی و فرو بردن آنها در استخر آب، بستن گردنبند های انفجاری به گردن قربانیان و انواع شیوه های عجیب و غریب اعدام که با اسلام و انسانیت تعارض دارد از جمله روش های کثیف داعش برای اعدام قربانیان است.
این گروه تروریستی همچنین در روشی جدید با انتشار عکس هایی از گربه ها در حالی که کمربند انفجاری دور آنها بسته شده یا نارنجک در کنار آنها قرار داده شده و با ارسال پیام هایی در شبکه های اجتماعی، سعی در جذب نوجوانان به این گروه تروریستی دارد.
منبع:ایرنا

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات