هلاکت عناصر حمله کننده داعش به زائران سامرا Reviewed by Momizat on . هلاکت عناصر حمله کننده داعش به زائران سامرا اخبار داعش :بعد از اینکه داعش نتوانست آسیبی به زائران اربعین برساند تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا به زائران م هلاکت عناصر حمله کننده داعش به زائران سامرا اخبار داعش :بعد از اینکه داعش نتوانست آسیبی به زائران اربعین برساند تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا به زائران م Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » هلاکت عناصر حمله کننده داعش به زائران سامرا

هلاکت عناصر حمله کننده داعش به زائران سامرا

هلاکت عناصر حمله کننده داعش به زائران سامرا

هلاکت عناصر حمله کننده داعش به زائران سامرا

اخبار داعش :بعد از اینکه داعش نتوانست آسیبی به زائران اربعین برساند تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا به زائران مرقد دو امام هادی و حسن عسگری علیهماالسلام در شهر سامرا آسیب برساند که تاکنون کار خاصی را نتوانسته انجام بدهد.

به گزارش میهن گرام :گروهی از افراد مسلح داعش قصد داشتند با موشک گراد زائران مرقد دو امام هادی و حسن عسگری علیهماالسلام در شهر سامرا واقع در شمال بغداد پایتخت عراق را هدف قرار دهند که موفق نشدند.
پایگاه ” فرات نیوز” با نقل بیانیه مرکز رسانه ای  جنگ اعلام کرد: گروهی از باندهای تروریستی داعش با شلیک یک فروند موشک گراد به سامرا ، زائران بی پناه را هدف قرار دادند.
این موشک در نزدیکی یکی از هتلها و به فاصله دوری از مرقد دو امام اصابت و به زخمی شدن سطحی یک خانم و کودک منجر شد.
فرات نیوز افزود: به دنبال این اقدام، جنگنده های ارتش محل پرتاب موشک ، را شناسایی و بدان حمله هوایی کردند که به هلاکت همه عناصر گروه تجاوزگر دشمن  منجر شد.
منبع: شبکه العالم

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات