پرنده های انتحاری داعش برای مقابله با جنگنده ها Reviewed by Momizat on . پرنده های انتحاری داعش برای مقابله با جنگنده ها اخبار داعش :بعد از بمباران مناطق تحت تصرف گروه تروریستی داعش توسط جنگنده ها و ناتوان بودن داعش برای مقابله با ای پرنده های انتحاری داعش برای مقابله با جنگنده ها اخبار داعش :بعد از بمباران مناطق تحت تصرف گروه تروریستی داعش توسط جنگنده ها و ناتوان بودن داعش برای مقابله با ای Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » پرنده های انتحاری داعش برای مقابله با جنگنده ها

پرنده های انتحاری داعش برای مقابله با جنگنده ها

پرنده های انتحاری داعش برای مقابله با جنگنده ها

پرنده های انتحاری داعش برای مقابله با جنگنده ها

اخبار داعش :بعد از بمباران مناطق تحت تصرف گروه تروریستی داعش توسط جنگنده ها و ناتوان بودن داعش برای مقابله با این جنگنده ها این بار داعش دست به کار و ابتکار عجیب زد که تصمیم دارد از پرنده‌های انتحاری استفاده کند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، یکی از صفحه‌های رسمی حامی داعش در تلگرام جزئیات طرح جدید این گروه را برای سرنگون کردن جنگنده‌ها منتشر کرد.

طبق گزارشی که سایت تحلیلی “وکاتیو” آمریکا منتشر ساخت، این طرح که در وهله نخست ساده‌لوحانه به نظر می‌رسد، اما با بررسی دقیق جزئیات این طرح، مشخص می‌شود که این طرح اجرایی است و نگرانی‌هایی را به وجود می‌آورد، به ویژه اینکه انواع مشخصی از مواد منفجره و پرنده‌هایی را پیشنهاد می‌کند که می‌توان آنها را به مناطق درگیر در سوریه و عراق فرستاد.

بر اساس این طرح، پرنده‌ها به کمربند انتحاری مجهز می‌شوند که بلند شدن با آن آسان است و این پرنده‌ها برای هدف قرار دادن جنگنده‌ها در شش گام آسان و سپس منفجر کردن آن آموزش می‌بینند و به این ترتیب این پرنده‌ها تبدیل به “پرنده‌های انتحاری” می‌شوند.

کسی که به خدمت گرفتن این پرنده‌ها را مطرح کرده است، پیشنهاد داده تا از مواد منفجره از نوع “یوریا” استفاده شود که داعش در اکتبر گذشته از آن در منفجر کردن جنگنده روسی در سیناء استفاده کرد که به کشته شدن ۲۲۴ تن انجامید.

وی همچنین می‌گوید که بررسی‌های کافی را پیرامون این مساله به عمل آورده است و دریافته که دو نوع پرنده وجود دارند که می‌توانند از نظر قابلیت اوج گرفتن و سرعت پروازشان این ماموریت را انجام دهند. این دو پرنده شاهین یا عقاب خال دار هستند.

این طرح جدید نیست، چرا که ارتش‌هایی نیز قبلا از حیوانات برای حملات استفاده کرده‌اند.

داعش

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات